Ja mam co robić - mam fach w rękach i nie muszę kombinować.
A tak na marginesie...
Jaka jest różnica pomiędzy polskim poszukiwaczem, a zagranicznym?
Dlaczego taka oferta nie jest wysuwana do Polaków? Rasizm?
A może zagranicznemu łatwiej wcisnąć ciemnotę?
A może organizowane Spectrumowsika były czymś w tym rodzaju?
Ja się nie dziwię że taka a nie inna osoba postanowiła się zakręcić koło tego tematu - natomiast nie pojmuję dlaczego Odkrywca chce coś takiego firmować.
Propozycja że ja miałbym się zająć "obsługą dewizowych gości" jest dla mnie obraźliwa.
proscan
PS
Widzę złagodzenie zamieszczonej reklamy, w postaci dodatkowych wyjaśnień (wiadomo, zagraniczni rzucili się zadawać pytania

).
Ponieważ wiem już jak się sprawy mają, że Odkrywca nie zmienia (chyba) właściciciela, tylko gromadzi kwiat polskiego moderatorstwa, wątek zamykam. A ponad wszystko; co mnie to obchodzi? Byle z daleka ode mnie.