Wykrywacz do posz. w śniegu.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
trochillus
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 25, 2006 10:02 pm
Kontakt:

Wykrywacz do posz. w śniegu.

Post autor: trochillus »

Witam, jestem nowym urzytkownikiem forum.

Moja pierwsza wypowiedź-pytanie dotyczy wykrywacza który mam zamiar kupić i urzywać nietylko latem. Chodzi mi konkretnie o poszukiwania w śniegu ew.błocie pośniegowym. Czytając kolejne posty dowiedziałem się o kilku ciekawych modelach. Teraz jednak interesuje mnie czy opisywane wykrywacze mogą równie sprawnie działać na śniegu tak jak działają na piasku. Czy własciwości kolejnych modeli są również takie same dla śniegu/lodu?

z góry dziękuję za odpowiedź.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do posz. w śniegu.

Post autor: ProScan »

Dla większości wykrywaczy problemem nie jest lód czy snieg, ale temperatura oraz woda.

Większość producentów nie brała pod uwagę faktu, że komuś może zechcieć się szukać w temperaturach ujemnych, bo co to za przyjemność :?:

Na zimę polecałbym raczej wykrywacze które mają zaklejane, solidne sondy. I na to głównie należy zwracać uwagę.

A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co :P :!:

proscan
trochillus
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 25, 2006 10:02 pm
Kontakt:

Re: Wykrywacz do posz. w śniegu.

Post autor: trochillus »

ProScan pisze:A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co :P :!:


Prawda, ale czasami jak się trafi słonko można się gratis opalić :D
a znalezisko błyszczy po oczach.

Dziękuje za super szybką odpowiedź,
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ