Witam, jestem nowym urzytkownikiem forum.
Moja pierwsza wypowiedź-pytanie dotyczy wykrywacza który mam zamiar kupić i urzywać nietylko latem. Chodzi mi konkretnie o poszukiwania w śniegu ew.błocie pośniegowym. Czytając kolejne posty dowiedziałem się o kilku ciekawych modelach. Teraz jednak interesuje mnie czy opisywane wykrywacze mogą równie sprawnie działać na śniegu tak jak działają na piasku. Czy własciwości kolejnych modeli są również takie same dla śniegu/lodu?
z góry dziękuję za odpowiedź.
Wykrywacz do posz. w śniegu.
-
trochillus
- Posty: 8
- Rejestracja: sob lut 25, 2006 10:02 pm
- Kontakt:
Re: Wykrywacz do posz. w śniegu.
Dla większości wykrywaczy problemem nie jest lód czy snieg, ale temperatura oraz woda.
Większość producentów nie brała pod uwagę faktu, że komuś może zechcieć się szukać w temperaturach ujemnych, bo co to za przyjemność
Na zimę polecałbym raczej wykrywacze które mają zaklejane, solidne sondy. I na to głównie należy zwracać uwagę.
A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co
proscan
Większość producentów nie brała pod uwagę faktu, że komuś może zechcieć się szukać w temperaturach ujemnych, bo co to za przyjemność
Na zimę polecałbym raczej wykrywacze które mają zaklejane, solidne sondy. I na to głównie należy zwracać uwagę.
A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co
proscan
-
trochillus
- Posty: 8
- Rejestracja: sob lut 25, 2006 10:02 pm
- Kontakt:
Re: Wykrywacz do posz. w śniegu.
ProScan pisze:A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co![]()
![]()
Prawda, ale czasami jak się trafi słonko można się gratis opalić
a znalezisko błyszczy po oczach.
Dziękuje za super szybką odpowiedź,
Pozdrawiam!