http://www.allegro.pl/item89066195_duzy ... x_740.html
coś bliżej o nim można się dowiedzieć, warto czy nie?
co to za sprzęt
Re: co to za sprzęt
To jest zwykły impulsiak z sonda ramową typu "zrób sobie sam". Tzn jest kłębek kabla i samemu trzeba sobie wykonać ramę.
Pytanie "czy warto" proszę mi zadać jak będzie końcówka aukcji, bo przy cenie 120zł to jest to tyle co za jabola.
Ebingery są absurdalnie drogie i na 99,99% wykrywacz zniknie z oferty jeśli nie zbliży się do kwoty 1500-2000zł.
proscan
Pytanie "czy warto" proszę mi zadać jak będzie końcówka aukcji, bo przy cenie 120zł to jest to tyle co za jabola.
Ebingery są absurdalnie drogie i na 99,99% wykrywacz zniknie z oferty jeśli nie zbliży się do kwoty 1500-2000zł.
proscan