Quattro a militarka
Quattro a militarka
Proszę o opinię: jak zachowuje sie Q. przy kopaniu militarki?
Re: Quattro a militarka
Quattro miałem raz w terenie. Pokrywkę z niemieckiej menażki wykrył na ok. 70cm. Sygnał był na żelazo.
proscan
proscan
Re: Quattro a militarka
Dziękuję za odpowiedź.
Czyli oprócz "kolorków" można poszukać za żelazem z Q.
Ciekawy jestem, czy ktoś z kolegów testował też pracę Q. z dużą cewką (18").
And.
P.S. Powodem moich zapytań jest zamiar nabycia Q., jednak chciałbym byc pewien, że spełni on moje oczekiwania ("kolor" + okazjonalnie "żelazo")
Czyli oprócz "kolorków" można poszukać za żelazem z Q.
Ciekawy jestem, czy ktoś z kolegów testował też pracę Q. z dużą cewką (18").
And.
P.S. Powodem moich zapytań jest zamiar nabycia Q., jednak chciałbym byc pewien, że spełni on moje oczekiwania ("kolor" + okazjonalnie "żelazo")
Re: Quattro a militarka
Witam,
Do takiego celu (kolor + żelazo okazjonalnie) mogę z czystym sumieniem rekomendować Quattro.
Co prawda zakres żelaza jest potraktowany po macoszemu (chodzi o ilość numerów identyfikacyjnych), ale szukać i znajdować można.
Też czekam na jakieś dodatkowe opinie użytkowników.
proscan
Do takiego celu (kolor + żelazo okazjonalnie) mogę z czystym sumieniem rekomendować Quattro.
Co prawda zakres żelaza jest potraktowany po macoszemu (chodzi o ilość numerów identyfikacyjnych), ale szukać i znajdować można.
Też czekam na jakieś dodatkowe opinie użytkowników.
proscan
Re: Quattro a militarka
To moze ja sie udziele:).
Jezeli zdecydowana wiekszosc czasu chcesz szukc kolorow to Quattro jest super.
Zelastwo wykrywa calkiem gleboko.Problem w tym ze czasami ciezko odroznic srobe od bagnetu.Wiem z wlasnego doswiadczenia.Jezeli biegasz z sada 10 calowa, to jezeli teren usany jest malymi kawalkami zelastwa,odniesiesz wrazenie ze znalazles czolg.
Ogolnie zecz biorac to w tej klasie cenowej sa leprze wykrywki do szukania zlomu.
Monety, guziki oraz inne duperelki (ktore po prostu uwielbiem wygrzebywac z ziemi)Quattro swietnie 'wysysa'.Zadziwiajaco dobrze radzi sobie na swiezo za oranych polach.Rownie dobrze na lakach.oraz innych 'stepo podobnych' terenach.
Dodam jeszcze ze przy odpowiedniej wprawie...Mozna ustawc optymalnie wykrywke na kolor i przy okazji wykrywac ogolnie pojeta 'militarke'(tak udalo mi sie znalesc dwa bagnety).Trzeba jednak zapoznac sie z tym wykrywaczem.Wbrew powszechnej opini jest sporo 'tipsow' ktore sa bardzo przydatne...Szkoda tylko ze ostatnio mam malo czasu na kopanie.
Jezeli zdecydowana wiekszosc czasu chcesz szukc kolorow to Quattro jest super.
Zelastwo wykrywa calkiem gleboko.Problem w tym ze czasami ciezko odroznic srobe od bagnetu.Wiem z wlasnego doswiadczenia.Jezeli biegasz z sada 10 calowa, to jezeli teren usany jest malymi kawalkami zelastwa,odniesiesz wrazenie ze znalazles czolg.
Ogolnie zecz biorac to w tej klasie cenowej sa leprze wykrywki do szukania zlomu.
Monety, guziki oraz inne duperelki (ktore po prostu uwielbiem wygrzebywac z ziemi)Quattro swietnie 'wysysa'.Zadziwiajaco dobrze radzi sobie na swiezo za oranych polach.Rownie dobrze na lakach.oraz innych 'stepo podobnych' terenach.
Dodam jeszcze ze przy odpowiedniej wprawie...Mozna ustawc optymalnie wykrywke na kolor i przy okazji wykrywac ogolnie pojeta 'militarke'(tak udalo mi sie znalesc dwa bagnety).Trzeba jednak zapoznac sie z tym wykrywaczem.Wbrew powszechnej opini jest sporo 'tipsow' ktore sa bardzo przydatne...Szkoda tylko ze ostatnio mam malo czasu na kopanie.
Re: Quattro a militarka
Dziekuję za odpowiedź. Czy mogę prosić jeszcze; coś o "tipsach" dla Q.
Pozdrawiam: And.
P.S. "klamka zapadła" - zakup Q. w tym tygodniu....zanim śnieg staje....żona musi się "z tym" opatrzeć ( przeca to mój stary sprzęt po liftingu..., nie poznajesz... kobieto) (inaczej mogę mieć kłopoty i koszty...)
Pozdrawiam: And.
P.S. "klamka zapadła" - zakup Q. w tym tygodniu....zanim śnieg staje....żona musi się "z tym" opatrzeć ( przeca to mój stary sprzęt po liftingu..., nie poznajesz... kobieto) (inaczej mogę mieć kłopoty i koszty...)
Re: Quattro a militarka
Użytkownicy QUATTRO: odezwijcie się! .....; zabrzmiało to prawie tak jak stare hasło....
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Re: Quattro a militarka
Są inne fora, gdzie szansa na spotkanie właściciela Quattro jest o wiele większa.
proscan
proscan