Witam !
Zamierzam zmienić cewkę w xterra 70 i chciałbym uzyskać podpowiedź - chodzę głównie za monetkami i innym kolorkiem (militarka mnie nie interesuje).
Biorę pod uwagę dwie cewki :
- DD 7,5 kHz 10,5"
- DD 18,75 kHz 10,5"
Proszę o podpowiedź - którą wybrać ?