Podłokietnik do W5900

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Podłokietnik do W5900

Post autor: kaytek »

Witam.
Niestety, obecny podłokietnik nadpękł wzdłuż otworów na śrubkę mocującą. Podobno taki element jest stosunkowo drogi, jak na swoją prozaiczność - czy to prawda? Jak kształtuje się jego cena i czy nie miałby Pan jakiegoś "wolnego" u siebie na stanie?
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podłokietnik do W5900

Post autor: ProScan »

Tak - to dosyć drogi podzespół jak na jego "zaawansowanie technologiczne", sprzedawany w komplecie ze śrubką, paskiem oraz piankami.

O cenę proszę pytać na email. Mam na stanie.

:pa

proscan
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: Podłokietnik do W5900

Post autor: kaytek »

poszedł mail. pozdrawiam
ODPOWIEDZ