Pokrętło od MXT

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Tankista
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 01, 2008 12:01 pm
Lokalizacja: Podlasie

Pokrętło od MXT

Post autor: Tankista »

Witam :)
Na którejś z ostatniej wypraw zgubiła mi się taka plastikowa nakładka na pokrętło gain. Czy byłaby możliwość dokupienia samego tego plastikowego elementu ??

Pozdrawiam
Tankista
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pokrętło od MXT

Post autor: ProScan »

Tak - można.

O cenę proszę pisać na email.

:pa

proscan

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=146
Tankista
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 01, 2008 12:01 pm
Lokalizacja: Podlasie

Re: Pokrętło od MXT

Post autor: Tankista »

Dziękuję :)
Część właśnie doszła. Czy jest jakiś sposób żeby zapobiec na przyszłość jej spadaniu ??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pokrętło od MXT

Post autor: ProScan »

Ona nie ma prawa spaść bo stosunkowo ciężko wchodzi.

Jesli wchodzi lużno, to znaczy, że coś stało sie z ośką potencjometru.

Należy wówczas nieco rozgiąć widełki. ALE OSTROŹNIE - rozgięcie większe niż ułamek milimetra może spowodować pęknięcie widełek i konieczność wymiany całego pokrętła.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ