Witam,
jak w temacie, czy u Pana jest cos takowego na zbyciu? może być używany bo w moim sprzęcie brakuje.
Pozdrawiam
Samotny Wilk
Pasek do podłokietnika - fisher coinstrike
-
Samotny Wilk
- Posty: 40
- Rejestracja: śr sie 13, 2008 6:42 pm
Re: Pasek do podłokietnika - fisher coinstrike
Jakoś nie przypominam sobie bym kiedyś widział Fishera z paskiem ...
proscan
proscan
-
Samotny Wilk
- Posty: 40
- Rejestracja: śr sie 13, 2008 6:42 pm
Re: Pasek do podłokietnika - fisher coinstrike
hmmm tak sobie pomyślałem że skoro są w podłokietniku otwory na pasek to powinien go posiadać
pozdrawiam
Samotny Wilk
pozdrawiam
Samotny Wilk
Re: Pasek do podłokietnika - fisher coinstrike
Taka jest logika, ale psia kość, życie jest bardziej skomplikowane. Fakt pozostaje faktem, że nie przypominam sobie bym widział Fishera z paskiem podłokietnika.
proscan
proscan
-
Samotny Wilk
- Posty: 40
- Rejestracja: śr sie 13, 2008 6:42 pm
Re: Pasek do podłokietnika - fisher coinstrike
ok,
potrzeba matką wynalazku - zrobie sobie sam
potrzeba matką wynalazku - zrobie sobie sam