szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
tomasz#
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 04, 2006 10:06 am

szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: tomasz# »

pytanie do proscana jak działa sonda R i czy naprawde wykrywa puste przestrzenie,jakie są wskazania na wyswietlaczu?
Czy xlt lub dfx mają w/w opcję? Pytam bo zamieżam kupic jedną z tych wykrywek chyba ze są jeszcze jakies inne wykrywki z tą opcją.
Jeszcze jedno pytanie czy wykrywki white's mają opcję obrazowania wielkosci wykrytego przedmiotu jak w gti 2500. :?:
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: ProScan »

Nie znam sondy R.

Jedno mogę powiedzieć - wykrywanie pustek w jakimkolwiek wykrywaczu pracującym na niskiej częstotliwości jest praktycznie nie możliwe.

Wykrywacze Whitesa nie mają opcji obrazowania wielkości, która była by odpowiednikiem funkcji Imaging w GTI. To wymaga dwóch cewek odbiorczych, a to ma tylko Garrett.

:pa

proscan
tomasz#
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 04, 2006 10:06 am

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: tomasz# »

chodziło mi o cewke 2 box TreasureHound EagleEye
czyli nawet z tą cewką nie da rady?
pytam bo na forum talcompu nikt nie odp na mój post.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: ProScan »

Odpowiedź jest powyżej. Skąd w ogóle ten pomysł ?

:?:

proscan
tomasz#
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 04, 2006 10:06 am

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: tomasz# »

Tak reklamuje Garrett cewke 2 box TreasureHound EagleEye

Rodzaj terenu:
otwarte przestrzenie

Poszukiwane obiekty:
średnie, duże i bardzo duże, dodatkowo duże puste przestrzenie pod ziemią

Zasięgi:
około 1,2-1,8 metra dla hełmu oraz 6 lub więcej metrów dla pojazdu opancerzonego
.http://www.garrett.pl/hobby/osprzet/cew ... index.html
stąd wzięły się moje pytania.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: ProScan »

Witam,

Niech sie tłumaczy ten kto to napisał.

Moje zdanie powyżej.

:pa

proscan
tomasz#
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 04, 2006 10:06 am

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: tomasz# »

mam pytanie co do zakupu wykrywacza z którym moge pujsc na militarke,kolorek i monetki zależy mi na dobrym zasięgu i funkcji statycznej,,który wybrac whites xlt czy gti 2500 chyba żejest jakas inna firma godna uwagi z tej pułki.Szukam wykrywacza uniwersalnego.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy

Post autor: ProScan »

Oba wykrywacze są dobre w All Metalu. Jeśli nie boisz się dziesiątek nastaw - to bierz XLT, bo jest lżejszy i bardziej uniwersalny. Na monetki powinień być lepszy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ