MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
Mrand
Producent
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B
Kontakt:

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Mrand »

Ponieważ z zagranicy dostaję znacznie więcej zapytań niż z kraju postanowiłem przygotować zestawy z opisem samodzielnej instalacji. Całą sprawę wypróbowałem z kolegami z Włoch i wyszło bardzo dobrze. Nie zastanawiałem się co z tym wszystkim dalej bo przy tej skali to żaden interes. Ot, paru ludziom ułatwiłem życie i tyle.
Włoch się musiał trochę rozpędzić ponieważ zapewniam Cię, że skutecznie zainstalował już kilka płytek.
Do Gawrona:
Przepraszam, ale jakoś umknęła mi ta sprawa. Proszę się wyraźnie domagać ponieważ znów zostało mi tylko kilka płytek.
Pozdrawiam, Mrand
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: michal1234 »

Mrand jesli tak ma sie sprawa ja rezerwuje plytke :) Jak maja sie ceny ? Nadal 150 zl ? ( tak slyszalem ).

A i jeszcze jedna wazna sprawa.Ile trwa montaz? Czyli ile bede pozbawiony sprzetu? ;) I jak poznac ze akurat moj w5900di pro sl jest ten pelnowartosciowy a nie jakis jak to gdzies ujales odpad z amerykanskiego rynku :P ? ( i zno chodzi mi o to zebym mial pewnosc ze da rade zainstalowac ta plytke - nie chce niepotrzebnie tracic czasu na wysylki wykrywki. POZDRAWIAM

Odp. tu lub na www.odkrywca.pl

michal123456789
Mrand
Producent
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B
Kontakt:

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Mrand »

Jeśli dziś przed południem otrzymuję przesyłkę ze sprzętem, z reguły jutro odsyłam detektor właścicielowi. Ze względów bezpieczeństwa nie wysyłam paczek w piątek. Cena tak jak mówisz + koszt priorytetowej przesyłki za pobraniem czyli dodatkowo 20zł. Pozdrawiam
Mrand
(Ale się tu komercha się zrobiła :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: ProScan »

Ale się tu komercha się zrobiła


To jest forum komercyjne i nie robię większych problemów gdy ktoś coś swojego promuje, zachowując przy tym umiar. Ważne by gra była w otwarte karty (wiadomo kto, co i dlaczego) i nikt nikomu nic nie wciskał na siłę.

Twoje moduły nie kolidują z moimi interesami, więc wszystko jest pod kontrolą :-)

:pa

proscan
Mrand
Producent
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B
Kontakt:

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Mrand »

Więcej powiem, ostatnia wersja jest montowana tak, abyś nie miał kłopotów z serwisowaniem tego sprzętu. Pozdrawiam
Mrand
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: ProScan »

Gdyby mi miało utrudnić, to za dodatkowy czas zapłaciłby klient :smt077

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: topor1 »

mix fajny ale trzeba się dobrze wsłuchiwać w dźwięki bo na tym samym obiekcie zmieniają cię tonacje i się troszkę gubię np niż monetkę wyciągam starą puszkę po konserwie płytko leżąca ,piszczy prawie tak samo jak moneta ale to mój 3 wypad z mixem
Jachu
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 2:34 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Jachu »

mam whitesa 6000di pr sl ,i coś by się mu przydało jak multi tone od Mranda ,ale jak się z tym Panem dogadać #-o ,i gdzie ?

pozdrawiam
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Kumulus »

..... a może tak wysłałbyś PW ??? ;)

:pa

kumulus
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: ProScan »

PW nie działa na tym forum. Adres Mranda jest w dziale PRODUCENCI, na stronie głównej, (chociaż Andrzej Mariański zżyma się, gdy się go nazywa producentem).

:pa

proscan
Jachu
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 2:34 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Jachu »

sorka ,ale nie mogę niczego znalezć ,jeśli chodzi o adres Mranda :roll:

pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: ProScan »

Wskazówka - przeczytaj jeszce raz mój post i przanalizuj wszystkich na "M".

:pa

proscan
Mrand
Producent
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B
Kontakt:

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: Mrand »

Odkąd Polbox zawiesił aliasy, adres mojej strony - nie strony jest http://republika.pl/mrand/ Tak dawno tam nie zaglądałem, że sam ledwie go pamiętam.
W tym momencie mam wolne jeszcze tylko 2 płytki, z których jedną za chwilę zamontuję do detektora W5900.
Ten Mix to dziwny interes. Wpada stado detektorów. Szybko, szybko! Miesiąc, kompletna cisza. Znów, szybko, szybko! I dalej cisza. Stąd mam do tego stosunek jaki mam. Pozdrawiam
Mrand
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: ProScan »

Niech jeszcze trochę powisi - potem zdęjmę to ogłoszenie.

:pa

proscan
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Post autor: SiD »

Mrand pisze:O ile mnie pamięć nie myli to po modelu "niebieskim" był jeszcze czarny z pokrętłem SIG BAL na przedniej ściance. Potem przeniesiono go na płytę górną. Te detektory miały ponadto sondę z niebieską nalepką BlueMax i gumowym przepustem, Śruba ustalająca sondę była metalowa. Rurki nośne były już gięte w charakterystyczny sposób i kontrowane metalowymi śrubami identycznymi jak sonda. W obudowie znajdowały się jednak dwie płytki z elektroniką. Następnie z dwóch płytek zrobiono jedną ale jeszcze zachowano diabła warte przełączniki obrotowe. Dopiero potem zastosowano przełączniki obrotowo przesuwne i to chyba zamknęło cykl modyfikacji.
Mrand


Witam, chciałbym zidentyfikować z jakiego roku pochodzi wykrywacz kolegi, który chce aktualnie sprzedać (kolega). Przeczytałem opis z uwagą i nasuwają mi się takie dwa pytania:

Czy da się rozróżnić model, który jest wg. Mranda najlepszy, od innych modeli bez rozkręcania obudowy?

Co oznacza określenie "przełączniki obrotowo przesuwne", po czym je poznać?

Jeśli ktokolwiek coś na ten temat wie, proszę o wskazówki.
Pozdrawiam
SiD
ODPOWIEDZ