Witcher pisze:Jak na razie niesamowite jest to że "wykastrowali" E Tracka z "Ferotonów".
Ciężko w to uwierzyć, bo chyba wszyscy chodzą tylko w tym trybie...Łażenie w all metalu i reagowanie na wysokie tony odpada.
Pocieszę cię Wichter jednak ma ferrotony