GC 1005 Czy dobry wybór?
GC 1005 Czy dobry wybór?
Witam
Mam zamiar kupić sobie wykrywacz metali będzie to mój pierwszy i co sądzicie na początek o tym
http://www.allegro.pl/item515787358_wyk ... press.html
Mam zamiar kupić sobie wykrywacz metali będzie to mój pierwszy i co sądzicie na początek o tym
http://www.allegro.pl/item515787358_wyk ... press.html
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Post bardziej pasuje do działu Pseudodetektory. Nie kupój tego!!!
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Witaj
Wyraz profesjonalny jest ostatnio mocno "wyświechtany" przez różnej maści handlowców. Myślę, że odpuść sobie ten "sprzęt", kup sprawdzony w boju wykrywacz. Nie podpowiem Ci jaki, bo sam nie podpowiedziałeś czego chcesz szukać. Powiem, że za 400 - 500 PLN kupisz już coś co daje satysfakcję.
Wyraz profesjonalny jest ostatnio mocno "wyświechtany" przez różnej maści handlowców. Myślę, że odpuść sobie ten "sprzęt", kup sprawdzony w boju wykrywacz. Nie podpowiem Ci jaki, bo sam nie podpowiedziałeś czego chcesz szukać. Powiem, że za 400 - 500 PLN kupisz już coś co daje satysfakcję.
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Szukam czegoś dobrego, ale i taniego tak na wypady do lasów
Tak do 400
Tak do 400
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Polecam (z własnego doświadczenia) Kanarki czyli Seria ACE 150 lub 250
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Tak do lasu, to kanarki nie bardzo się nadają. Oczywiście jak ktoś się uprze to i łyżeczką od herbaty tunel do Chin wykopie, ale nie o to chodzi. Rzecz podstawowa, kanarki słabo widzą "żelazną militarkę".
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Co rozumiesz przez "sąłbo widzą "? Wadą kanarków jest dosyć niski zasięg który i tak jest o niebo większy niż w tych wykrywaczach które zaproponowałeś. A żelazo widzą tak samo jak wszystkie inne wykrywacze kwestiam ustawień. Jeśli chcesz szukać głebszej militarki to za te pieniądze kupisz używanego Smętka
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Chińczyk, trzymaj się od tego z daleka.
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
http://www.allegro.pl/item526643921_pol ... a_2_l.html
ktury jest lepszy
http://www.allegro.pl/item524881290_pro ... gw_fv.html
prosze o szbkom odpowiedz
ktury jest lepszy
http://www.allegro.pl/item524881290_pro ... gw_fv.html
prosze o szbkom odpowiedz
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
Jeśli do lasu to kup tego PI (bo nie ma dyskryminacji). Jeśli taniego (w cenie jak te dwa) to kup sobie tego:
http://www.allegro.pl/item528742333_wyk ... f_vat.html
Ale zacznij od ortografii - przyda się w życiu bardziej niż latanie z wykrywaczem. Uwierz mi.
proscan
http://www.allegro.pl/item528742333_wyk ... f_vat.html
Ale zacznij od ortografii - przyda się w życiu bardziej niż latanie z wykrywaczem. Uwierz mi.
proscan
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
ok dzienki
wezme go
wezme go
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
A jak się go reguluje,dostraja czy coś takiego
Re: GC 1005 Czy dobry wybór?
A o którym mówimy ?
Ja nie sprzedaję tych wykrywaczy, więc proszę z wszelkimi pytaniami najpierw do sprzedawcy - do mnie tylko w razie wątpiwości.
Jak zacznę rozpisywać się co może dany wykrywacz, a czego się domyślam, to wyjdzie na to, że polecam zakup jednego z tych wykrywaczy.
NIE POLECAM.
Jak tylko ...
Odradzam zakup chińczyków z pierwszywch watków.
Z tych dwóch ostatnio wytypowanywch wskazuję na ta samorobkę rzemieślniczą, jeśli ktoś chce zasięgu, a nie potrzebuje dyskryminacji (chociaż zasięgu się tylko domyślam, bo NIE ZNAM tego wykrywacza).
Tem "Masdek" jest wyraźnie sensowniejszy od tych innych chińczyków, ale tylko dla DESPERATÓW i raczej na drobniejsze rzeczy, bo to dynamik.
OGÓLNIE ODRADZAM zakup wyrobów nieznanych firm. A póki jest zima, to nie kupować byle czego, na chybcika.
Wątek zamykam. Proszę konsultować wśród ludzi, którzy to mają - pewnie znajdą się tacy na forach dla poszukiwaczy. Można też wysłać poprzez system allegro prośby o opinie bezpośrednio do tych, którzy kupili podobne sprzęty.
proscan
Ja nie sprzedaję tych wykrywaczy, więc proszę z wszelkimi pytaniami najpierw do sprzedawcy - do mnie tylko w razie wątpiwości.
Jak zacznę rozpisywać się co może dany wykrywacz, a czego się domyślam, to wyjdzie na to, że polecam zakup jednego z tych wykrywaczy.
NIE POLECAM.
Jak tylko ...
Odradzam zakup chińczyków z pierwszywch watków.
Z tych dwóch ostatnio wytypowanywch wskazuję na ta samorobkę rzemieślniczą, jeśli ktoś chce zasięgu, a nie potrzebuje dyskryminacji (chociaż zasięgu się tylko domyślam, bo NIE ZNAM tego wykrywacza).
Tem "Masdek" jest wyraźnie sensowniejszy od tych innych chińczyków, ale tylko dla DESPERATÓW i raczej na drobniejsze rzeczy, bo to dynamik.
OGÓLNIE ODRADZAM zakup wyrobów nieznanych firm. A póki jest zima, to nie kupować byle czego, na chybcika.
Wątek zamykam. Proszę konsultować wśród ludzi, którzy to mają - pewnie znajdą się tacy na forach dla poszukiwaczy. Można też wysłać poprzez system allegro prośby o opinie bezpośrednio do tych, którzy kupili podobne sprzęty.
proscan