Witam!
Prosze uprzejmie o odpowiedz na pytanie ,czy warto zainwestowac w ten sprzet ,jakie moga byc koszty naprawy tego sprzetu?
Sprzedajacy pisze ,ze wykrywacz ten sie wzbudza ale, że niby mozna z nim chodzic.
Prosilabym o pomoc.
Pozdrawiam.
http://www.allegro.pl/item545093146_min ... ra_70.html
X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Witam,
Jak na razie cena jest atrakcyjna, więc proszę wziąć pod uwagę to
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=6
Pytanie zatem "czy warto" należałoby zadać inaczej: "do ilu warto licytować"?
Właściwsze wydaje się pytanie:
Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Zwykle niestabilności biorą się z wadliwych sond czy kabli, więc w najgorszym razie trzeba będzie wymienić sondę - o ile to wina sondy.
Ale może być coś innego. Ostatnio naprawiałem wykrywacz z allegro, w którym coś miało być zepsute (nie ważne co) - a okazało się, że sprzedający zapomniał napisać, że słoń go nadepnął.
proscan
Jak na razie cena jest atrakcyjna, więc proszę wziąć pod uwagę to
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=6
Pytanie zatem "czy warto" należałoby zadać inaczej: "do ilu warto licytować"?
Właściwsze wydaje się pytanie:
jakie moga byc koszty naprawy tego sprzetu?
Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Zwykle niestabilności biorą się z wadliwych sond czy kabli, więc w najgorszym razie trzeba będzie wymienić sondę - o ile to wina sondy.
Ale może być coś innego. Ostatnio naprawiałem wykrywacz z allegro, w którym coś miało być zepsute (nie ważne co) - a okazało się, że sprzedający zapomniał napisać, że słoń go nadepnął.
proscan
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Jestem ciekaw dalszego ciągu tej historii. "Zgubiłem" tę aukcję i nie wiem za ile poszedł. Może ktoś z użytkowników tego forum wygrał tę aukcję? Rad bym był też się dowiedzieć, czy sprzęt był naprawiony u Proscana i co było uszkodzone. 
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Poszedł za niecałe 1300zł. Jeśli okaże się, że sonda jest dobra, to kupujący może zacierać rece. Na razie nikt się nie zgłosił.
proscan
proscan
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Bambini pisze:"Zgubiłem" tę aukcję i nie wiem za ile poszedł.
Masz szczęście że ją znalazłem. Proszę, to twoja zguba :
http://www.allegro.pl/item545093146_min ... ra_70.html
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Chyba nie o tego rodzaju zgubę chodziło, bo link jest w pierwszym poście.
proscan
proscan
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
hehe. Każdemu się może zdarzyć