Explorer XS problem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Explorer XS problem

Post autor: Ravfal »

Witam Mam Explorera XS i zaobserwowałem dziwne zachowanie , gdy natrafię płytko lezace żelastwo wiadomo włącza się Owerload ale gdy odsunę cewke od niego wykrywacz zaczyna "buczeć" tzn wydaje ciągły niski dzwięk, muszę go wyłączyć następnie włączyć i problem znika. Czyego to moze być wina, i czy wymaga to natychmiastowej naprawy?
Pozdrawiam Rafał
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: ProScan »

Nie spotkałem sie z taki zachowaniem. Buczy ciągle? A nie jest to sygnał wiodący? Może baterie są już słabe?

Rada: sprawdzić na innych bateriach i przywrócić nastawy fabryczne.

:pa

proscan
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: Ravfal »

Buczy ciągle głośno i nie jest to sygnał wiodący. Baterie naładowane. Jutro jeszcze sprawdze na nowym komplecie
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: ProScan »

Przypominam jeszcze raz o FACTORY PRESET.

:pa

proscan
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: Ravfal »

Robiłem dalej to samo :?
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Explorer XS problem

Post autor: terenowiec69 »

A nie jest to spowodowane ustawieniem w menu.
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: Ravfal »

Tzn? oco Ci dokładniej chodzi. Przedtem nic takiego się nie działo
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Explorer XS problem

Post autor: terenowiec69 »

Sounds-ferrous ,lub pitch hold w all metalu,może tak sie zachowywać.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Explorer XS problem

Post autor: terenowiec69 »

Poknociłem pitch hold,lub sounds-ferrous w all metalu.Bądz ustawienie sounds constans.
Jak nie to, to chyba awaria.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: ProScan »

Kolega mówił, że przywracał ustawienia fabryczne, więc błędne nastawy odpadają.

:pa

proscan
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: Explorer XS problem

Post autor: Ravfal »

Nowy komplet baterii i problem nie znika. No trudno, narazie da się z tym żyć . Pozdrawiam
ODPOWIEDZ