Explorer XS problem
Explorer XS problem
Witam Mam Explorera XS i zaobserwowałem dziwne zachowanie , gdy natrafię płytko lezace żelastwo wiadomo włącza się Owerload ale gdy odsunę cewke od niego wykrywacz zaczyna "buczeć" tzn wydaje ciągły niski dzwięk, muszę go wyłączyć następnie włączyć i problem znika. Czyego to moze być wina, i czy wymaga to natychmiastowej naprawy?
Pozdrawiam Rafał
Pozdrawiam Rafał
Re: Explorer XS problem
Nie spotkałem sie z taki zachowaniem. Buczy ciągle? A nie jest to sygnał wiodący? Może baterie są już słabe?
Rada: sprawdzić na innych bateriach i przywrócić nastawy fabryczne.
proscan
Rada: sprawdzić na innych bateriach i przywrócić nastawy fabryczne.
proscan
Re: Explorer XS problem
Buczy ciągle głośno i nie jest to sygnał wiodący. Baterie naładowane. Jutro jeszcze sprawdze na nowym komplecie
Re: Explorer XS problem
Przypominam jeszcze raz o FACTORY PRESET.
proscan
proscan
Re: Explorer XS problem
Robiłem dalej to samo 
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Explorer XS problem
A nie jest to spowodowane ustawieniem w menu.
Re: Explorer XS problem
Tzn? oco Ci dokładniej chodzi. Przedtem nic takiego się nie działo
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Explorer XS problem
Sounds-ferrous ,lub pitch hold w all metalu,może tak sie zachowywać.
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Explorer XS problem
Poknociłem pitch hold,lub sounds-ferrous w all metalu.Bądz ustawienie sounds constans.
Jak nie to, to chyba awaria.
Jak nie to, to chyba awaria.
Re: Explorer XS problem
Kolega mówił, że przywracał ustawienia fabryczne, więc błędne nastawy odpadają.
proscan
proscan
Re: Explorer XS problem
Nowy komplet baterii i problem nie znika. No trudno, narazie da się z tym żyć . Pozdrawiam