Moja przygoda z wykrywaczami dopiero się zaczyna i będę potrzebował czasami kilku porad od Was...proszę o wyrozumiałość i cierpliwość
Poczytałem sobie na forum wiele wątków i rozglądam się za wykrywaczem w cenach 1300 - 1800 zł.
Z tego co odnalazłem mam do wyboru takie oto wykrywacze.
White's 3900 D PRO Plus z cewką 24 cm
GARRETT GTAx 550
FISHER 1225x
MINELAB X-TERRA 30
Musketeer Advantage
może jeszcze jakieś inne sprzęty...
jest tam opis ale nie bardzo wiem jak go rozszerzyć na praktykę...
myślę o sprzęcie z którym mógłbym pochodzić po lasach i polach na kolorowy metal, monety...
proszę o radę co wybrać
pozdrawiam