http://dfxonly.com/forum/viewtopic.php?t=6274
a .....tutaj temat zamknęli
http://forum.treasurenet.com/whites/ind ... 782.0.html
Co o tym myslicie
Kumulus


jestem kompletnie rozwalony
Jak patrze na te kolorowe ikonki mam jakieś takie skojarzenia z Windows Vista, podejrzewam że ikonki są być może nawet w 3D. Na szczęście na pewno będzie można je wyłączyć. Takie wodotryski tylko niepotrzebnie zużywają zasoby procesora. No chyba że będą ikonki typu Boratynka, 1/24 Talara..... Denar Bolesława Chrobrego. 
