Nowy Whites "Vision" ???

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: terenowiec69 »

W sprzedaży będą już dostępne w usa od następnego tygodnia(wg.rozmowy dzisiejszej ze sklepem).


Cena : 1499,95 $

A dodatkowo bezprzewodowe słuchawki dostępne za dodatkowe 249$. #-o [/b]
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: ProScan »

Czyli cena netto 5200zł. Do tego VAT 22% plus cło i wychodzi jedyne 6500 PLN (szacunkowo).

To nie będzie masowo znikający z półek towar. Przyjdzie poczekać.

:smt022

proscan
golabpoznan
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: golabpoznan »

No to czekamy na tłumaczenie instrukcji :lol: Będzie to pierwsza instrukcja jaką kupie u Proscana do wykrywacza którego nie posiadam :D Ale już widzę, że będzie warto choć coś poczytać i przynajmniej w ten sposób zapoznać się z tym sprzętem :eager
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: rutus »

Witam !

Wiem, że była. Ale właśnie moim zdaniem tu jest zrobiona pięknie !
Ustawiamy filtr np. 5 Hz i mamy "wszystkomówiącą bajkę " - inna sprawa że przeciętny użytkownik może mieć problem . Wszystko zależy od instrukcji i opisania "jak się to zjada".
Jak dla mnie bomba

=D>
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: KrisssK »

Pani Arkadiuszu!
Czekamy zatem teraz kiedy zaryczy Stary Tygrys Rutus :D
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: rutus »

Ha Ha !!

Nie zaśmiecajmy Proscanowi forum - bo odchodzimy od tematu


PS' Ja to sobie mogę......pomiałczeć. :lol:

A co do VISION - Może lepiej " Powrót Króla" ????

pozdrawiam .
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: terenowiec69 »

Czy będzie możliwość załączania wszystkich trzech częstotliwości jednocześnie,lub jednej czy dwóch dowolnych :?:

Programy fabryczne wyglądają ciekawie,czy będzie coś takiego jak u poprzedników,mianowicie ładowanie programu z zewnątrz?
No nie każdemu by to pasowało,powiem szczerze,czas pokaże.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: terenowiec69 »

Są juz lepsze fotki sprzęta.



http://www.findmall.com/read.php?66,923238
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: terenowiec69 »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: ProScan »

Z ciekawostek zauważyłem opcje językowe oraz miejsce na informacje o właścicielu. Więcej pewnie wyjaśni się, jak pojawi się manual.

:pa

proscan
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: lechowiec »

rutus pisze:Ha Ha !!

Nie zaśmiecajmy Proscanowi forum - bo odchodzimy od tematu


PS' Ja to sobie mogę......pomiałczeć. :lol:

A co do VISION - Może lepiej " Powrót Króla" ????

pozdrawiam .


Nasz Lew Rutus niedawno przecież konkretnie zaryczał, że nie przesadzajmy. Bardzo cieszy postęp i sukcesy w naszych krajowych produktach. Tylko trzymać tak dalej, powiększać wiedzę i konstruować. W końcu i nasz produkt wyjdzie poza granice kraju, bo Polak też potrafi. Aby wytrwałości tylko nie zabrakło no i fachmani przekazali swoją wiedzę następcom :)

A może nasi fachowcy zjednoczą się pod jedną marką?? :)


W nowym detektorze White'sa zabraknie statyki. Reszta widać, że się postarali, ale jak to będzie szukać metalu to się dopiero przekonamy. Jedną rzecz którą już wiadomo - cena, jest raczej zaporowa i starsze wyrywki jeszcze posłużą właścicielom.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: ProScan »

Cieszę się, że Rutus ma więcej pokory, niż jego zwolennicy.

:1 :1

W nowym detektorze White'sa zabraknie statyki.


A skąd ta (dez)informacja?

:?:

proscan
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: lechowiec »

ProScan pisze:Cieszę się, że Rutus ma więcej pokory, niż jego zwolennicy.

:1 :1

W nowym detektorze White'sa zabraknie statyki.


A skąd ta (dez)informacja?

:?:

proscan


Pokora pokorą ale widać, że coś się dzieje.

W vision field guide widziałem tylko statykę podczas namierzania, być może gdzieś mi coś umknęło. Pisałem z pamięci, już poprawiłem.
Ostatnio zmieniony ndz mar 15, 2009 10:44 pm przez lechowiec, łącznie zmieniany 2 razy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: ProScan »

W field test widziałem tylko statykę podczas namierzania.


To jeszcze o niczym nie świadczy. Jest odrębna regulacja czułości w kanale All Metal - to może świadczyć o istnieniu tego trybu (nie tylko pinpoint, który nazywa się tutaj Analyze). Poza tym jest SAT (choćby w trybie prospecting).

Po drugie, jaki field test? Czy jest coś, czego nie widzieliśmy?

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Post autor: Kumulus »

Mamy i field test :shock:

http://whiteselectronics.com/images/sto ... d-test.pdf

Czy ktoś biegły w języku i specyfice "trudnych" słów może to przełożyć na "Nasze" przynajmniej z grubsza ???

..a i jeszcze jeden link :

http://whiteselectronics.com/dealervision.html

:pa

Kumulus
ODPOWIEDZ