Problem z logowaniem
Re: Problem z logowaniem
probowalem odzyskac haslo ale jak wpisalem kod potwierdzajacy kilka razy mi wyskoczylo powiadomienie ze zle wpisalem ten kod, i dlatego zalozylem nowe konto ;d Chociarz i tak wolalbym na moim starym koncie sie logowac,
Re: Problem z logowaniem
jesli to nie dzial do pisnia moich postow , to poprosze o przeniesienie go w odpowiednie miesjce, dzieki proscanie
Re: Problem z logowaniem
Proszę o email z nazwą "starego" nicka - załatwimy ten problem.
proscan
proscan
Re: Problem z logowaniem
stary moj nick- garret , email: usuwam - uwaga na spamerów , acha, przy probie odzyskania hasla byl komunikat ze dane lub login sa nieaktywne lub cos podobnego
Re: Problem z logowaniem
w moich postach na tamtym koncie pisalem o wyjasnienie m.in bo kupilem akumulatorki paluszki i nie pokazywalo naladowania baterii ile jest w ace 250 i drugi moj post byl o cewke, bo przy przemiataniu dawala pojedyncze sygnaly, a chyba pisales proscanie ze mozliwe ze byla peknieta cewka od spodu i wilgoc sie dostawala, posty moje dotyczyly glownie ACE 250 ;d
Re: Problem z logowaniem
Użytkownika garret nie mogło być, skoro dało założyć się identyczny. Email można sobei zmienić w profilu.
Nie przypominam sobie by jakiś garret mi się naraził bym go miał usuwać (usuwam tylko ewidentnie spamerskie konta, albo podwójne). Nawet zbanowane konta pozostają, by każdy mógł poczytać za co dostały po baniaku.
proscan
Nie przypominam sobie by jakiś garret mi się naraził bym go miał usuwać (usuwam tylko ewidentnie spamerskie konta, albo podwójne). Nawet zbanowane konta pozostają, by każdy mógł poczytać za co dostały po baniaku.
proscan