Coś nowego w serii x-terra?
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Garść informacji co do nowych funkcji z zagranicznych for:
XT-705:
Funkcja poszukiwań na plaży rozbudowana o nowe tryby.
Dołożony 4-ty wzorzec dyskryminacji.
Modyfikacja trybu automatycznego strojenia do gruntu.
Podświetlenie wyświetlacza.
XT-505
Czułość rozszerzona do 30.
A podświetlenia nie będzie?:smt102
XT0305
Tutaj się nie doczytałem.
Pożyjemy zobaczymy ale szału nie ma. No może ciekawostką może być modyfikacja strojenia do gruntu. Ciekawe co maja na myśli.
XT-705:
Funkcja poszukiwań na plaży rozbudowana o nowe tryby.
Dołożony 4-ty wzorzec dyskryminacji.
Modyfikacja trybu automatycznego strojenia do gruntu.
Podświetlenie wyświetlacza.
XT-505
Czułość rozszerzona do 30.
A podświetlenia nie będzie?:smt102
XT0305
Tutaj się nie doczytałem.
Pożyjemy zobaczymy ale szału nie ma. No może ciekawostką może być modyfikacja strojenia do gruntu. Ciekawe co maja na myśli.
Re: Coś nowego w serii x-terra?
A USB ??
Re: Coś nowego w serii x-terra?
a o USB na razie sie nie doczytałem...
Re: Coś nowego w serii x-terra?
USB już za 6 miesięcy- w wersji X-706 

Re: Coś nowego w serii x-terra?
No i jest zgodnie z zapowiedzią:
http://www.minelab.com/consumer/page.ph ... E-Trac&x=y
Tutaj kilka filmików
http://www.mlotv.com/
http://www.minelab.com/consumer/page.ph ... E-Trac&x=y
Tutaj kilka filmików
http://www.mlotv.com/
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Nie wiem jak Wam, ale mi nie udaje się zobaczyć instrukcji obsługi.
proscan
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
U mnie pobiera instrukcje do ok 6,1MB i zrywa (mówię o XT-705)...
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Zgadza się. A dla 305-505 ściąga plik 0 Bajtów.
proscan
proscan
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Jak się dobrze wsłuchałem w filmik to terra 305 ma multiton i mozliwośc stosowania różnych cewek,jak się mylę to mnie poprawcie.
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Tutaj szczegółowe porównanie całej serii X-Terry:
http://www.sabischbooks.com/XTERRA/XTERRA_CHART.pdf
http://www.sabischbooks.com/XTERRA/XTERRA_CHART.pdf
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Pliki z instrukcjami nadal do d...
Wszystkie mają po ok. 6 MB

Wszystkie mają po ok. 6 MB

Re: Coś nowego w serii x-terra?
Widzę że XT 30 przeobraziła się w XT50, XT50 w XT70, a XT 70 dodali światełko
. cenowo rewelacji nie ma, nowsze wersje sa droższe
Ino XT 705 w tej samej cenie.
Ino XT 705 w tej samej cenie.
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Po prostu te modele wyparły starsze siostry. Ewolucja panie, psia kostka...
proscan
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Instrukcje można pobrać już w całości:
X-Terra 705:
http://www.minelab.com/consumer/files/4 ... ebsite.pdf
X-Terra 305/505:
http://www.minelab.com/consumer/files/4 ... ebsite.pdf
X-Terra 705:
http://www.minelab.com/consumer/files/4 ... ebsite.pdf
X-Terra 305/505:
http://www.minelab.com/consumer/files/4 ... ebsite.pdf
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Dzięki - zaglądałem tam regularnie i w końcu ściągnąłem z serwera Kellyco...
proscan
proscan