witam chciałem podziękowac za udzielenie wszelkich informacji dotyczących wykrywaczy,dziękuje za konsultacje,
jednak zdecydowałem się na gti 2500 z 2 boxem oferta atrakcyjna nawet zgodzili się na poniesienie kosztu przesyłki.
W przyszłym sezonie może się skłusze na xlt to ciekawy sprzęt ale wymagający dużej wprawy,myślę ze na początek wystarczy gti pozdrawiam.
podziękowania dla proscana
Re: podziękowania dla proscana
Po powyżej obrazuje proces myślowy Tomasza, w którym mu towarzyszyłem.
powodzenia
proscan