Co wy na to ?

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Co wy na to ?

Post autor: terenowiec69 »

Czy takie zasięgi są realne do osiągnięcia,a co będzię przy monecie 5 kopiejek? :shock: aż się wierzyć nie chce :lol:
Moneta z 1,20 metra :eager :uhaha
Zaznaczam że nie mam nic wspólnego z właścicielem filmiku.
Pozdr.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Co wy na to ?

Post autor: terenowiec69 »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co wy na to ?

Post autor: ProScan »

Wykrywający "promienie magnetyczne cząsteczek". Two-box?

Śmiać się czy płakać?

Takie rzeczy to tylko w naszym kochanym Kraju.

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Co wy na to ?

Post autor: gawron »

to ponoć na połowie czułości :shock: . tego nawet w erze nie ma :eager
diabelski
Posty: 33
Rejestracja: czw lut 01, 2007 3:19 pm

Re: Co wy na to ?

Post autor: diabelski »

gości chyba pojebało... drugi siedzi z boku i na drugiej cewce wywołuje sygnały.
Gnojki nie mają co robić i się bawią... żenua...
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Co wy na to ?

Post autor: KrisssK »

Zwykły montaż filmowy. Kolesie podłożyli dźwięk nagrany wcześniej dla normalnych osiągów.
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Co wy na to ?

Post autor: jacek1 »

Witam

Polska myśl techniczna jest niedościgniona za parę lat nasze hobby przestanie istnieć bo już nic nie będzie.
Przy takiej czułości to i dżdżownice pewnie wykrywa coś dla wędkarzy ,w okolicach Katowic się nie sprawdzi bo sprzęt górniczy wyłapie. :D

Ciekawe ilu fr....ów się na to złapie.

Pozdrawiam
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Co wy na to ?

Post autor: KrisssK »

jacek1 pisze:w okolicach Katowic się nie sprawdzi bo sprzęt górniczy wyłapie. :D
W okolicach Katowic się nie sprawdzi bo przy takim zasięgu wyjadą górnicy i naklepią kolesiowi :D
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Co wy na to ?

Post autor: Armand »

Myślę, że większość osób uwierzy w ten film. W środę, był u mnie mężczyzna z dwoma wykrywaczami tej firmy. Zamierzał jeszcze kupić wykrywacz typu różdżka [nie mylić z polską aktorką], za 1500 zł. Miał silną wiarę w słowo napisane pismem drukowanym, które określało zasięg tego wykrywacza na 200 m. Także, ostatnie słowo w polskim krajobrazie filmowo - eksploratorskim nie zostało jeszcze powiedziane.
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Co wy na to ?

Post autor: jacek1 »

Podejrzewam że chłopaki dopiero się rozkręcają z elektroniką bo po następnej modyfikacji to będzie wykrywał na antypodach.

A po jeszcze następnej wykrywka znajdzie fanty i jeszcze do domu przyniesie a my będziemy w spokoju popijać browarki :D

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ