
Taśma 16 pin w DFX i XLT
-
golabpoznan
- Posty: 27
- Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Taśma 16 pin w DFX i XLT
W XLT i DFX wyświetlacz z puszką w której znajduje się reszta elektroniki połączony jest taśmą 16 pin. Czy wszystkie piny są wykorzystane? Czy dałoby się to połączy na 15 pin? Kombinuje czy jest możliwość zmodyfikowania wykrywacza tak żeby można było demontować puszkę elektroniki, wyświetlacz, składać rękojeść... Potrzebne byłyby do tego dobre skręcane gniazda i wtyczki, a jak na złość gniazdo karty graficznej, czy portu gier ma po 15 pin. Znalazłem w necie gniazda gdzie można wejść taśmą, a wyjąć wtyczką z przewodem na 15 pin, na 16 pin nic takiego chyba nie ma. 

Re: Taśma 16 pin w DFX i XLT
Dwa są nie wykorzystane
Nawet gdyby były, to na złączu d-sub można zrobić sobie masę na metalowej szufladzie.
proscan
Nawet gdyby były, to na złączu d-sub można zrobić sobie masę na metalowej szufladzie.
proscan
-
golabpoznan
- Posty: 27
- Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Re: Taśma 16 pin w DFX i XLT
Dziękuje za odpowiedz i dobrą wiadomość
Właśnie o złączu d-sub myślałem. Szersze nie zmieściłoby się między ścianą obudowy, a zasobnikiem na baterie. Z pewnością będę miał jeszcze pytania typu: które to piny
Jak zacznę majsterkować będę na bieżąco informował o postępach. 
Właśnie o złączu d-sub myślałem. Szersze nie zmieściłoby się między ścianą obudowy, a zasobnikiem na baterie. Z pewnością będę miał jeszcze pytania typu: które to piny