Coś nowego w serii x-terra?

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

Garść informacji co do nowych funkcji z zagranicznych for:

XT-705:
Funkcja poszukiwań na plaży rozbudowana o nowe tryby.
Dołożony 4-ty wzorzec dyskryminacji.
Modyfikacja trybu automatycznego strojenia do gruntu.
Podświetlenie wyświetlacza.

XT-505
Czułość rozszerzona do 30.
A podświetlenia nie będzie?:smt102

XT0305
Tutaj się nie doczytałem.

Pożyjemy zobaczymy ale szału nie ma. No może ciekawostką może być modyfikacja strojenia do gruntu. Ciekawe co maja na myśli.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

A USB ??
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

a o USB na razie sie nie doczytałem...
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: Witcher »

USB już za 6 miesięcy- w wersji X-706 :smt005
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

No i jest zgodnie z zapowiedzią:
http://www.minelab.com/consumer/page.ph ... E-Trac&x=y

Tutaj kilka filmików
http://www.mlotv.com/
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Nie wiem jak Wam, ale mi nie udaje się zobaczyć instrukcji obsługi.

:smt013

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

U mnie pobiera instrukcje do ok 6,1MB i zrywa (mówię o XT-705)...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Zgadza się. A dla 305-505 ściąga plik 0 Bajtów.

:|

proscan
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: terenowiec69 »

Jak się dobrze wsłuchałem w filmik to terra 305 ma multiton i mozliwośc stosowania różnych cewek,jak się mylę to mnie poprawcie.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

Tutaj szczegółowe porównanie całej serii X-Terry:

http://www.sabischbooks.com/XTERRA/XTERRA_CHART.pdf
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Pliki z instrukcjami nadal do d...

Wszystkie mają po ok. 6 MB

#-o
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: Bambini »

Widzę że XT 30 przeobraziła się w XT50, XT50 w XT70, a XT 70 dodali światełko :P . cenowo rewelacji nie ma, nowsze wersje sa droższe :evil:
Ino XT 705 w tej samej cenie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Po prostu te modele wyparły starsze siostry. Ewolucja panie, psia kostka...

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

Instrukcje można pobrać już w całości:

X-Terra 705:
http://www.minelab.com/consumer/files/4 ... ebsite.pdf

X-Terra 305/505:
http://www.minelab.com/consumer/files/4 ... ebsite.pdf
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Dzięki - zaglądałem tam regularnie i w końcu ściągnąłem z serwera Kellyco...

:pa

proscan
ODPOWIEDZ