Zdecydowanie produkować!!! Miło by było gdyby polski produkt zatrząsł potentatami w tej dziedzinie.
Jest prototyp, czyli wiadomo, mniej więcej, jak taki "patent" wpływa na zwiększenie skuteczności detekcji...... nieśmiało"?"
Żart intelektualny.
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Żart intelektualny.
ProScan pisze:Kierunek jest jasny i to było wiadomo od kilku lat - wieloczęstotliwościowość (w to wpisuje się także Deus, Xterra, Spectra).Panowie co z patentem na detektor działający w pasmie rozmytym??
Prototyp jest gotowy i leży w szufladzie. I pewnie tam zostanie dopóki jacyś ruscy nie przeczytają opisu patentowego i go nie wymyślą, tak jak było w przypadku trajektorii wiroprądowych (czyli ichnich godografów).
Ale to nadal indukcja Faradaya z XiXw.
proscan
Godograf?? Nic u nas o tym nie słychać.
