Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
zdzichu
Posty: 166 Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm
Post
autor: zdzichu » pt maja 04, 2012 3:31 pm
KrisssK pisze: ProScan pisze: Może i jest, ale skąd wiadomo że jest? To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora. proscan
hehe - fakt - a jakoś tak mi się to skojarzyło z zegarkiem
Jak jest GPS tym wykrywaczu to powinien być zegarek
talgo
Posty: 31 Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm
Post
autor: talgo » pt maja 04, 2012 7:28 pm
Za taką kasę i z taką wagą raczej u nas furory nie zrobi
kupi kilku gadżetciaży a reszta poczeka jak cena spadnie do 1000
pastuszek
Posty: 93 Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm
Post
autor: pastuszek » sob maja 12, 2012 7:48 pm
E-track + data logger Lorenza + wodoodporność AT Pro = ctx 3030
Jeżeli GPS będzie działał przyzwoicie, to ciekawa propozycja dla poszukiwaczy bez ograniczeń finansowych.
talgo
Posty: 31 Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm
Post
autor: talgo » ndz maja 13, 2012 6:22 pm
to nie taki GPS żebyś sobie mapy wgrał
tylko żebyś zaznaczył gdzie byłeś
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » ndz maja 13, 2012 6:49 pm
tylko żebyś zaznaczył gdzie byłeś
Albo udowodnili ci, gdzie łaziłeś.
proscan
talgo
Posty: 31 Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm
Post
autor: talgo » wt maja 15, 2012 7:33 pm
no to już druga strona medalu
o ile będą umieć to uruchomić
KrisssK
Posty: 519 Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am
Post
autor: KrisssK » pt maja 18, 2012 2:12 pm
Pojawiła się też instrukcja w j. polskim.
http://www.minelab.com/__files/f/90358/ ... 0%20PL.pdf
zdzichu pisze: KrisssK pisze: ProScan pisze: Może i jest, ale skąd wiadomo że jest? To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora. proscan
hehe - fakt - a jakoś tak mi się to skojarzyło z zegarkiem
Jak jest GPS tym wykrywaczu to powinien być zegarek
No i jak się okazuje jest zegarek
pastuszek
Posty: 93 Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm
Post
autor: pastuszek » ndz cze 10, 2012 10:21 am
cena u nas 9000....Mogło być gorzej:-)
jdmd
Posty: 16 Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm
Post
autor: jdmd » ndz cze 10, 2012 10:42 pm
Witam
Dla mnie brakuje mp3 i odbiornika telewizji cyfrowej.Na TouTube wykrywacz w ciągu krótkiego czasu istnienia odnalazł mnóstwo monet (śmieci prawie wcale).Normalnie rewelacja.Nie każdy w ciągu roku znajduje tyle fantów.Tak poważnie Minelab produkuje wykrywacze z podświetlanym ekranem ale bez podświetlanych przycisków.Telefony komórkowe nawet te chińskie posiadają taką prostą i bardzo przydatną funkcję w nocy.
buskeros
Posty: 12 Rejestracja: ndz sty 11, 2009 1:10 pm
Post
autor: buskeros » pn gru 16, 2013 8:41 pm
Witam Ciekawe czy będzie miał zegarek na panelu? Niby drobiazg ale mi osobiście bardzo by się przydał.