X-70 problem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-70 problem

Post autor: ProScan »

Przyczyna problemów z wyłączaniem leży po stronie elektroniki - to można reklamować.

Problem z "szaleniem" może być związany z przeróżnymi czynnikami, także zewnętrznymi. Trudno orzec na odleglość. Reszta dyskusji jw.

:pa

proscan
sir derek
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:27 pm

Re: X-70 problem

Post autor: sir derek »

witam

robiąc przegląd sprzętu - ujawniłem usterkę :shock: - jak na foto:

Obrazek
Obrazek

Drogi Proscanie prosze o radę :oops: , jak to skutecznie naprawić
pozdr
sir derek
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-70 problem

Post autor: ProScan »

Aby to skutecznie naprawić, należałoby otworzyć sondę.

Jeśli uda się odkręcić przepust, to wówczas dałoby radę bez otwierania sondy - tyle, że to nie zawsze jest możliwe (zależy ile nałożyli kleju).

Pękniecie otuliny kabla można próbować reklamować, ale przypominam, że Minelab w specyfikacjach podaje zakres temperatur od 0 stopni Celsjusza - szukanie na mrozie grozi tego typu konsekwencjami.

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: X-70 problem

Post autor: Zapytanie_email »

witam i mam pytanie czy zajmuje sie pan jeszcze Minelabem chodzi mi o
prywatna usługe sprzet juz jest po gwarancji wiec dlatego pisze do
pana.mam problem z panelem cewki nie wchodza w gre cos mi wariuje głowna elektronika nie uzbraja sie jak powinno.

Niewiem co mam robic czy wywalic do smieci czy liczyc na pana.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-70 problem

Post autor: ProScan »

czy zajmuje sie pan jeszcze Minelabem


Zasadniczo nie. Tutaj aktualne stanowisko: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881

wariuje głowna elektronika nie uzbraja sie jak powinno.


Czy rozmawiamy o wykrywaczu, czy jakichś pociskach? Co to znaczy "nie uzbraja się"?

Niewiem co mam robic czy wywalic do smieci czy liczyc na pana.


W temacie mojego zaangażowania to można liczyć co najwyżej na tyle: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=6

:pa

proscan
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: X-70 problem

Post autor: aliens »

czy to znaczy ze moge liczyc na pomoc proscan????
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-70 problem

Post autor: ProScan »

Wydawało mi się, że jasno się wyraziłem. Czy kolega zadał sobie trud przeczytania tego co napisałem w linkach?

Powtórzę - do mnie można próbować się zwracać, gdy zawiodą inne możliwości.

Proszę do dystrybutora, do producenta a na końcu do mnie.

:pa

proscan
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: X-70 problem

Post autor: aliens »

ok zadzwonie po niedzieli do Vikinga ,przeczytałem wszysko ale pomyslałem skoro nie kupowałem u nich to napisze do Proscana..
ok dzieki za info odezwe sie jak od czegos sie dowię
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-70 problem

Post autor: ProScan »

Oni są oficjalnym dystrybutorem i do pewnego stopnia ich tutaj reprezentują. Proszę uważnie przeczytać co napisała Pani manager.

Drugim krokiem jest kontakt z producentem.

Do mnie na końcu, ale w przypadku Xterry to i tak wiele nie mogę...

:pa

proscan
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: X-70 problem

Post autor: aliens »

no to fajnie, z moim angielskim na poziomie zerowym to chyba bedzie trudno, no niestety ja sie uczyłem jak uczono jezyka naszych przyjacioł ze wschodu.
X-terrka chyba wyladuje w smietniku napewno tzn tylko panel z elektroniką jak nic nie uzyskam w Vikingu.cewki i reszte chyba wystawie na wiadomą aukcje i jak juz coa bede kupował to chyba cos co mozna naprawic .
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X-70 problem

Post autor: ProScan »

No to jeszcze w ramach lekcji języka:

cest la vie - czyli takie życie...

:pa

proscan
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: X-70 problem

Post autor: aliens »

to dzieki za pomoc chociaz taka hehe..
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: X-70 problem

Post autor: aliens »

Witam i mam wiesci od Vikinga niestety odmowili mi nie zajmuja sie sprzetem nie zakupionym u nich,wiec chyba zostaje mi aukcja i proba odzyskania pare groszy za sprzet w postaci 1 cewki i elementow pozostałych .. chyba ze Proscan cos poradzi.załaczam filmik

http://www.youtube.com/watch?v=9wk1tP0naeo
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: X-70 problem

Post autor: lechowiec »

Odmówili Ci jakiejkolwiek pomocy? Coraz bardziej utwierdzam się w swoim stanowisku wobec tej firmy. U Ciebie chyba trzeba będzie programować ten komputer. Pisz do minelaba za granicę jak radzi Proscan. Ile byś cenił za uszkodzony komplet? Ile ten wykrywacz ma lat i gdzie był kupiony?

Coś jest nie tak z tymi wykrywaczami bo już wiele razy czytałem o wysypaniu się oprogramowania.
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: X-70 problem

Post autor: aliens »

no własnie czekam koles napisze za mnie do Minelaba i zobaczymy co powiedzą jezeli nic z tego to sprzedam zeby odzyskac troche grosza i kupic jakis sprzet z polskim zapleczem bo te zagraniczniaki to tylko problem.
ODPOWIEDZ