Minelab E TRAC

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
lutek15
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 3:15 pm

Re: Minelab E TRAC

Post autor: lutek15 »

Witcher pisze:Jak na razie niesamowite jest to że "wykastrowali" E Tracka z "Ferotonów".
Ciężko w to uwierzyć, bo chyba wszyscy chodzą tylko w tym trybie...Łażenie w all metalu i reagowanie na wysokie tony odpada. :roll:

Pocieszę cię Wichter jednak ma ferrotony
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Minelab E TRAC

Post autor: Witcher »

Cieszę się ..."Wstępnie" miało nie być ;)
ODPOWIEDZ