Problem z kablem Explorer SE

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
daro1979
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:04 am

Re: Problem z kablem Explorer SE

Post autor: daro1979 »

Spoko jakoś sobie poradze w sumie nie musialem pytać. Bo spodziewałem się negatywnej odpowiedzi.
Trudno dziękuję.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ