kabel xlt

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
tryton
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:48 pm

kabel xlt

Post autor: tryton »

Witam
ostatnio nabyłem xlt tęczowego rocznik 1999.Mam pytanie odnośnie kabla cewki porównywałem te z zamieszconych zdjęć ale nie jestem pewny czy to gruby czy cienki.Mój ma średnicę 6mm.Gbyby okazało sie że to jest cienki to jaki jest koszt wymiany i czas oczekiwania.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: kabel xlt

Post autor: ProScan »

6 mm ma "gruby kabel".

Zapewne sonda była kiedyś u mnie na wymianie kabla. Na kablu powinien być napis White's Electronics. Te chude tego nie mają.

:pa

proscan
tryton
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:48 pm

Re: kabel xlt

Post autor: tryton »

Witam
Tak zgadza się jest taki napis ale jest bez ferrytu, myślałem że te nowe kable go mają.
Pozdrawiam i dziękuję za pomyślne wieści.
ODPOWIEDZ