Witam
ostatnio nabyłem xlt tęczowego rocznik 1999.Mam pytanie odnośnie kabla cewki porównywałem te z zamieszconych zdjęć ale nie jestem pewny czy to gruby czy cienki.Mój ma średnicę 6mm.Gbyby okazało sie że to jest cienki to jaki jest koszt wymiany i czas oczekiwania.
kabel xlt
Re: kabel xlt
6 mm ma "gruby kabel".
Zapewne sonda była kiedyś u mnie na wymianie kabla. Na kablu powinien być napis White's Electronics. Te chude tego nie mają.
proscan
Zapewne sonda była kiedyś u mnie na wymianie kabla. Na kablu powinien być napis White's Electronics. Te chude tego nie mają.
proscan
Re: kabel xlt
Witam
Tak zgadza się jest taki napis ale jest bez ferrytu, myślałem że te nowe kable go mają.
Pozdrawiam i dziękuję za pomyślne wieści.
Tak zgadza się jest taki napis ale jest bez ferrytu, myślałem że te nowe kable go mają.
Pozdrawiam i dziękuję za pomyślne wieści.