Prototyp Whites PI

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Prototyp Whites PI

Post autor: ProScan »

http://www.findmall.com/read.php?52,695796

Pulse Scan TDI (Time Domain Instrument).

Obrazek

:-k

proscan
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Prototyp Whites PI

Post autor: terenowiec69 »

Czy to wykrywka typu PI ?
Pierwsze widzę,chyba nowość. :)
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Re: Prototyp Whites PI

Post autor: wicja1 »

A czy Whites nie miał w latach 90-tych w ofercie PI o nazwie "150..coś tam ",cewka 40 cm ????
A patrząc na tą nowość..........Coż,Mrand powinien kogoś pozwać do sądu :D :D :D :D
Pozdrawiam,
wicja1.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prototyp Whites PI

Post autor: ProScan »

Ten wykrywacz ma strojenie do gruntu, co w PI raczej nie jest rzeczą częstą. Te starsze whitesowskie PI, to były dosyć prymitywne konstrukcje - ta wygląda na bardziej zaawansowaną.

Nie rozumiem wstawki o Mrandzie. Swego czasu mój ulubieniec zadenuncjował Mranda u Whitesa, że kopiuje jego konstrukcje.

Mrand, jako człowiek z klasą puścił to temu typkowi w niepamięć i nawet serwis mu zapewniał, czego ja w swojej małości akurat do dzisiaj pojąć nie umiem.

:pa

proscan
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Re: Prototyp Whites PI

Post autor: wicja1 »

To taki delikatny żart.Wykrywacz jest podobny do detektorów Meta-Max.A znając powyższą historię wydawało mi się to w przewrotny sposób zabawne.
Ot,historia zatoczyła koło :D
Pozdrawiam,
wicja1.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prototyp Whites PI

Post autor: ProScan »

Skrzynka wykrywacza jest "klasyczna". Niemal identyczne w swoim wyglądzie były modele 4900 (bez wskaźnika, z rurką "S").

Jak czytam na zachodnich forach, ten design jest tymczasowy i produkt finalny ma wyglądać inaczej. Czas pokaże.

Dziwne że robiąc prototyp "chciało" im się przygotować sitodruk do wszystkich napisów.

Mi osobiście nie przeszkadza pudełkowatość - wszystkie regulatory są tam gdzie trzeba.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ