Pokrętło Balance Relic Hawk

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
kris
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 21, 2007 3:30 pm

Re: Pokrętło Balance Relic Hawk

Post autor: kris »

czy to normalne ze pokretlo balance nie daje prawie oporu ???
inne pokretelka chodza delikatnie ale czuc opor a tym kreci sie zupelnie luzno i pokretlko obraca sie kilkakrotnie chyba z 8 razy ,,,,,??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pokrętło Balance Relic Hawk

Post autor: ProScan »

Witam - tak, to normalne. To pokrętło jest dziesięcioobrotowe i zdaje się na końcu czuć tylko niewielki opór.

Proszę sprawdzić.

Służę także instrukcją: 21zł.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ