czy to normalne ze pokretlo balance nie daje prawie oporu ???
inne pokretelka chodza delikatnie ale czuc opor a tym kreci sie zupelnie luzno i pokretlko obraca sie kilkakrotnie chyba z 8 razy ,,,,,??
Pokrętło Balance Relic Hawk
Re: Pokrętło Balance Relic Hawk
Witam - tak, to normalne. To pokrętło jest dziesięcioobrotowe i zdaje się na końcu czuć tylko niewielki opór.
Proszę sprawdzić.
Służę także instrukcją: 21zł.
proscan
Proszę sprawdzić.
Służę także instrukcją: 21zł.
proscan