Witam,
Koszt samej instrukcji to 27zł. Plus koszt wysyłki: 5zł po wpłacie na konto (podam na email). 10zł za pobraniem.
Inne szczegóły tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177
O jakie "nakładki" chodzi. O gałki ?
Ta "gąbka" to w rzeczywistości pianka gumowa (coś w tym rodzaju) i przyznam, że jeszcze nigdy nikomu nie musiałem jej wymieniać. Wystarczało wymyć. Chyba mam, ale musiałbym poszukać i sprawdzić cenę. Czy na pewno chodzi o to co na rękojeści ? Może o to co pod miernikiem ?
proscan