Z racij że jestem zielony, odnośnie tego sprzętu,bo mam go dopiero 3 dni
A wiadomo ,nowy to on nie jest.I trzeba podjąć decyzję ,brać czy nie brac ?
ps.Coś mi jakoś kiepsko bierze,w dynamiku na jakieś 10cm max
pozdrawiam
ProScan pisze:Ustawić wszystkie pokrętła na P.
Sprawdzić czy są dwa sygnały przy strojeniu - najpierw AIR potem GND.
Nacisnąć na spust i sprawdzić czy sygnał nie ucieka, jeśli sonda jest nieruchoma.
proscan
ProScan pisze:Ustawić wszystkie pokrętła na P.
Wziąć pulltaba i sprawdzić czy dobrze go identyfikuje z 10cm (zasięg circa 20cm)
Podkręcić dyskryminację - powinien przestać go łapać na ok. 3/4 obrotu
Sprawdzić czy są dwa sygnały przy strojeniu - najpierw AIR potem GND.
Nacisnąć na spust i sprawdzić czy sygnał nie ucieka, jeśli sonda jest nieruchoma.
Wsadzić pulltaba w środek sondy i odczytać głębokość na mierniku. Powinno wskazywać blisko max (czyli ok 1 cal)
Tyle może sprawdzić ktoś, kto nie zna wykrywacza i nie ma instrukcji obsługi. To jednak nie wystarczy by mieć pewność, że wykrywacz jest sprawny.
Powodzenia mimo wszystko.
proscan