limlock - bardzo dobry pomysl
-
wojtekanka
- Posty: 24
- Rejestracja: sob lip 14, 2007 4:47 pm
- Lokalizacja: reading uk
limlock - bardzo dobry pomysl
Witam,bardzo fajna rzecz ,mialem przy swoim se .Limlock jest wygodny i reka sie nie meczy tak bardzo. Pozdrawiam
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Metal-Detecto ... 240%3A1318
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Metal-Detecto ... 240%3A1318
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Ciekawa rzecz. Cena* odrzuca i zniechęca (przynamniej mnie) do dalszego interesowania się tym, jak się to sprawdza. Za free chętnie bym się przekonał
Przewagę nad zwykłym podłokietnikiem widzę w wygodzie użytkowania, a nie w skuteczności. Gdyby tylko cena była dwa razy mniejsza ...
proscan
PS
Czy to ręka Pani Joan Allen?
*)
High Street Price - £37.95
Ebay Price - £29.95 + £2 p&p
Przewagę nad zwykłym podłokietnikiem widzę w wygodzie użytkowania, a nie w skuteczności. Gdyby tylko cena była dwa razy mniejsza ...
proscan
PS
Czy to ręka Pani Joan Allen?
*)
High Street Price - £37.95
Ebay Price - £29.95 + £2 p&p
Ostatnio zmieniony pt wrz 28, 2012 10:25 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Nie wiadomo czy nie bedzie się otwierac przy delikatnym manewrowaniu ramieniem podczas wykopków.
Gorsze wizualnie ,ale praktyczniejsze jest chyba zrobienie z aluminium do Ex.
Gorsze wizualnie ,ale praktyczniejsze jest chyba zrobienie z aluminium do Ex.
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Pomysł fajny, ale cena z kosmosu. To raczej gadżet niż cos niezbędnego w wykopkach.
Ja w niektórych wykrywaczach nie stosuję w ogóle zapięcia na podłokietniku, bo zwyczajnie tak mi jest wygodniej, mam tu na myśli X70 i Vaquero. Łatwiej odkłada się sprzęt podczas kopania, a w machaniu brak zapięcia w niczym mi nie przeszkadza.
Nie z każdym wykrywaczem tak wygodnie się chodzi, ale cena tego ustrojstwa ni jak nie zachęca do eksperymentów.
Ja w niektórych wykrywaczach nie stosuję w ogóle zapięcia na podłokietniku, bo zwyczajnie tak mi jest wygodniej, mam tu na myśli X70 i Vaquero. Łatwiej odkłada się sprzęt podczas kopania, a w machaniu brak zapięcia w niczym mi nie przeszkadza.
Nie z każdym wykrywaczem tak wygodnie się chodzi, ale cena tego ustrojstwa ni jak nie zachęca do eksperymentów.
-
wojtekanka
- Posty: 24
- Rejestracja: sob lip 14, 2007 4:47 pm
- Lokalizacja: reading uk
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Witam, chodzilem z limlockiem przez ostatni rok i nie wyobrazam sobie juz minelaba bez niego.Nie nazwal bym go tez gadgetem.Limlock odpina sie i zapina bezproblemowo.Wiem co pisze wczesniej zapinalem pasek i jak tylko cos znalazlem to musialem pasek odpinac -katastrofa.Moje "hektarogodziny" na polach zostaly praktycznie podwojone. Konstrukcja jest banalnie prosta i tu sie zgodze cena powinna byc co najmniej o polowe nizsza.
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Męczy mnie ten wynalazek, bo cały czas mam wrażenie, że gdzie takie zapięcie widziałem. Ot skleroza - nie wiem gdzie.
proscan
proscan
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Taki system jest tez wykorzystywany w segergatorach do papieru i moze z tym ci sie kojazy.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
Re: limlock - bardzo dobry pomysl
Hmm. Może. Ale to deja vu jest bardzo silne.
Dzieki za podpowiedź.
proscan
Dzieki za podpowiedź.
proscan