Z zakupionym niedawno explorerem otrzymałem zasobnik,dzis pierwszy raz umiesciłem w nim baterie ,zakupiłem dobre baterie energeizer alkaiczne ,po umieszczeniu bateri i odczekaniu chwili stwierdziłem iż zasobnik jest gorący po wyjeciu bateri zauważyłem że dwie z bateri spuchły i zagrzały sie,czy to wina bateri (zaznaczam były nowe -prosto ze sklepu) czy to jakies awaria zasobnika.
dziekuje za odpowiedz
zasobnik na baterie awaria?
-
mateusz_506
- Posty: 24
- Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
- Lokalizacja: pomorze
Re: zasobnik na baterie awaria?
Zasobnik był włożony do wykrywacza, czy nie?
Wygląda na jakieś zwarcie - albo w zasobniku, albo w wewnątrz wykrywacza. Awaria baterii mało prawdopodobna.
proscan
Wygląda na jakieś zwarcie - albo w zasobniku, albo w wewnątrz wykrywacza. Awaria baterii mało prawdopodobna.
proscan
-
mateusz_506
- Posty: 24
- Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
- Lokalizacja: pomorze
Re: zasobnik na baterie awaria?
zasobnik nie był włożony do wykrywacza.
Re: zasobnik na baterie awaria?
No to należy rozebrać zasobnik i sprawdzić, gdzie mogło powstać zwarcie.
proscan
proscan