zaproszenie na blog:)

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
Edik
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

zaproszenie na blog:)

Post autor: Edik »

Nie wiem tylko czy dział jest dobry...:)

Notka z intro..

"...Witam wszystkich serdecznie na pierwszym w Polsce blogu, którego tematyka będzie związana z konstrukcjami oraz konstruowaniem detektorów metali. Kierunek i droga jest już wyznaczona, cel jeszcze nieznany. Ważną informacją jest, że blog powstał jako alternatywa dla for internetowych, na których wartościowa informacja często ginię w gąszczu i natłoku przeplatajających się ze sobą sprzecznych opini: użytkowników, producentów i dealerów sprzętu detekcyjnego, którzy chcą swoją marke przedstawić w jak najkorzystniejszym świetle.

To co nas interesuje to sprawy stricto techniczne tzw. technikalia. Całościowe projekty detektorów metali, schematy, rozwiązania układowe, jakość mechaniki, jakość użytych komponentów, etc. Także dokumentacja patentowa, którą jest zawsze dobrym materiałem wyjściowym do podstawowych rozważań..."

:pa


Pozdrawiam
Edik
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

adres

Post autor: Edik »

No tak zapominaiałem o adresie:

http://taktyk.blog.onet.pl/
ODPOWIEDZ