Notka z intro..
"...Witam wszystkich serdecznie na pierwszym w Polsce blogu, którego tematyka będzie związana z konstrukcjami oraz konstruowaniem detektorów metali. Kierunek i droga jest już wyznaczona, cel jeszcze nieznany. Ważną informacją jest, że blog powstał jako alternatywa dla for internetowych, na których wartościowa informacja często ginię w gąszczu i natłoku przeplatajających się ze sobą sprzecznych opini: użytkowników, producentów i dealerów sprzętu detekcyjnego, którzy chcą swoją marke przedstawić w jak najkorzystniejszym świetle.
To co nas interesuje to sprawy stricto techniczne tzw. technikalia. Całościowe projekty detektorów metali, schematy, rozwiązania układowe, jakość mechaniki, jakość użytych komponentów, etc. Także dokumentacja patentowa, którą jest zawsze dobrym materiałem wyjściowym do podstawowych rozważań..."
Pozdrawiam