dociski do explorera góra i dół
-
mateusz_506
- Posty: 24
- Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
- Lokalizacja: pomorze
dociski do explorera góra i dół
Witam,jako że zima trzeba przyszykowac sprzet na nowy sezon,czy ma Pan dociski górne i dolne do exII ?,na starych są już wyraźne luzy i konieczna jest wymiana,prosze o kontakt w tej sprawie
Re: dociski do explorera góra i dół
Witam,
Nie zajmuję się już Minelabem, tak więc proszę pytać o tego typu rzeczy polskiego dystrybutora.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881
proscan
Nie zajmuję się już Minelabem, tak więc proszę pytać o tego typu rzeczy polskiego dystrybutora.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881
proscan