dociski do explorera góra i dół

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
mateusz_506
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
Lokalizacja: pomorze

dociski do explorera góra i dół

Post autor: mateusz_506 »

Witam,jako że zima trzeba przyszykowac sprzet na nowy sezon,czy ma Pan dociski górne i dolne do exII ?,na starych są już wyraźne luzy i konieczna jest wymiana,prosze o kontakt w tej sprawie
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: dociski do explorera góra i dół

Post autor: ProScan »

Witam,

Nie zajmuję się już Minelabem, tak więc proszę pytać o tego typu rzeczy polskiego dystrybutora.

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881

:pa

proscan
ODPOWIEDZ