f 70

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
grabarz
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 6:13 am
Lokalizacja: zamek bierzglowski

f 70

Post autor: grabarz »

mam zamiar kupić f70(miałbyć f5 ale wpadło troche kasy) od faceta ze stanów.gość ogłasza się na allegro i nietylko.chce mu wpłacić zaliczkę i zweryfikować to co pisze.zapytałem jegomościa o gwarancje i instrukcje po polsku .napisał że w razie awarii sprzętu albo zabiera go za ocean albo naprawiany jest u pana na jego koszt.instrukcje też mam kupić od pana i podobno dla jego klijentów jest jakiś rabacik.czy gosć z filadelfii jest wiarygodny i żeczywiście z Panem współpracuje? #-o dziekuje i pozdrawiam.
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: f 70

Post autor: Kumulus »

Ja , za pośrednictwem tego człowieka sprowadziłem zza Oceanu swojego VISION-a ,w bardzo dobrej cenie, bez żadnych dodatkowych kosztów , za to z kilkoma dodatkowymi gratisami . Dla mnie 100% satysfakcji =D>
Prawdziwy profesjonalista 8)

:pa


P.S.
Zrobiłem to bo warszawski dealer mnie "olał" i nie żałuję :1
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: f 70

Post autor: ProScan »

Tak - potwierdzam. Wobec mnie także okazał się bardzo w porządku.

:pa

proscan
grabarz
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 6:13 am
Lokalizacja: zamek bierzglowski

Re: f 70

Post autor: grabarz »

dzięki panowie za pomoc .teraz spokojnie moge wpłacać zaliczke.panie proskan chcę kupic tą instrukcje do f70.prosze o jakis kontakt.pozdrawiam.
Szkodnik
Posty: 61
Rejestracja: śr gru 06, 2006 3:20 pm

Re: f 70

Post autor: Szkodnik »

Witam

Może żeby tu nie reklamować prosze o info pod jakim nickiem na all występuje ten sprzedawca, mój mail:

preusian@interia.pl

:evil:
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: f 70

Post autor: gawron »

ja od niego kupowałem e-tracka i również go polecam :D
ODPOWIEDZ