darkfish-07
darkfish-07
nie wiem czy już było i pewnie to nie żadna nowość ale to chyba pierwszy polski podwodny wykrywacz. wygląda paskudnie
http://www.zjura.sownet.pl/z-tech/wykrywacz.php
Re: darkfish-07
Co ciekawe producent z Gliwic, prawie mój sąsiad z tej samej części miasta, a ja nic o nim nie wiem.
Wygląda raczej na eksperymentalną konstrukcję...
proscan
Wygląda raczej na eksperymentalną konstrukcję...
proscan
Re: darkfish-07
pewnie bał się testów w Odkrywcy 

Re: darkfish-07
Producent zapewne to jest jednym z tych, którzy na "stronę proscana nie wchodzą wcale", albo wyczytał u mnie wszystko i "z usług tego pana" - czyli mnie - "nie zamierza korzystać".
proscan
proscan