Witam
Będę niezmiernie wdzięczna za każda wypowiedź. Zamierzam zmienić wykrywacz (obecnie używam Garreta GTA 550) na któryś z tzw. wyższej półki. Obecnie biorę pod uwagę modele Whites XLT, DFX, Fisher F75LTD, Minelab E-Trac. Zależy mi na wykrywaczu przyjaznym dla użytkownika (stąd po przeczytaniu licznych opinii o XLT i DFX wstrzymałam się z zakupem tego ostatniego), uniwersalnym (z większym naciskiem na drobnicę jednak radzącym sobie z militaką), dobrze wyważonym. Zdaję sobie sprawę, że przesiadka z Garreta 550 na któryś z tych modeli będzie szokiem jednak chciałabym go ograniczyć do minimum. Stąd też początkowo brałam pod uwagę Garreta 2500 GTI. Pozdrawiam
Jaki wykrywacz do 4,5 tyś
Re: Jaki wykrywacz do 4,5 tyś
GTI na monety to wybór "taki sobie". To uniwersalny wykrywacz z dobrym trybem statycznym - na monety będzie lepszy choćby Explorer.
GTI jest chyba najprostszy z tych wymienionych, ale do lekkich nie należy . Chyba jednak F75 z tych wymienionych, chociaż ja ciągle nie zdążyłem się do niego przekonać. Może jednak Xterra albo MXT? To proste i uniwersalne
i dobrze wyważone wykrywacze.
proscan
GTI jest chyba najprostszy z tych wymienionych, ale do lekkich nie należy . Chyba jednak F75 z tych wymienionych, chociaż ja ciągle nie zdążyłem się do niego przekonać. Może jednak Xterra albo MXT? To proste i uniwersalne
i dobrze wyważone wykrywacze.
proscan