elite czy gt
elite czy gt
Witam. Od dłuższego czasu jestem szczesliwym posiadaczem elite. Czy jest sens zamieniać ją na gt z tego co widziałem różnica polega na iron mask starsze sovereign też ją miały później w elitach z nich zrezygnowano by wgt znowu do nich wrócić (czy się myle?) I jeszcze jedno widziałem w internecie wyświetlacze do sovereign które montowała jakas firma ,były podobno dokładniejsze od firmowych miały więcej cyfr. czy to tylko bajer ? Czy jest sens używać jakichkolwiek licznikow ?Z góry dziękuje za odpowiedż
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 1:03 am przez Algiz, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: elite czy gt
Witam,
Ja bym nie zamieniał, bo gra nie warta świeczki. Dla ładniejszego koloru?
Szczegółowe opisy poszczególnych modeli Suwerenów można znaleźć w Odkrywcy 2010/04.
Używanie "liczników" ma sens. Nie ma sensu płacić za nie 650zł.
proscan
Ja bym nie zamieniał, bo gra nie warta świeczki. Dla ładniejszego koloru?
Szczegółowe opisy poszczególnych modeli Suwerenów można znaleźć w Odkrywcy 2010/04.
Używanie "liczników" ma sens. Nie ma sensu płacić za nie 650zł.
proscan