Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
roki30
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:26 pm

Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig

Post autor: roki30 »

Prosze urzytkownikow badz znawcow tego sprzetu o pomoc w optymalnym skonfigurowaniu X Terra 705 . Jak optymalnie skonfigurowac go na : MILITARKE , MONETY PROSZE O PROPOZYCJE NASTAWOW... dzieki z gory.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig

Post autor: ProScan »

I co kolega może napisać w tym temacie po 3 latach?

:pa

proscan
jwaldek
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 23, 2013 12:50 pm

Re: Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig

Post autor: jwaldek »

Ja mogę dopisać coś do tematu - ustawienia na monety:

1. czułość max czyli 30 (lub max ile da się w danych warunkach)
2. dyskryminacja - tylko wyłączyć wartości ujemne, koniecznie dopuszczać sygnały z górnej skali (domyślnie kanał dyskryminacji 1 najczęściej używany ma wyłączony 1-2 górne segmenty a to błąd)
3. filtr: 0
4. dźwięki 4 tony (dla mnie najwygodniejsze) i głośność max
5. sygnał wiodący możliwie niski (wartość 3-5)
6. Nie używać ciągłego śledzenia gruntu

Na początek w miejscu gdzie nie ma metali zrobić z automatu dostrojenie do danego gruntu i to chyba wszystko. W tym wykrywaczu nie ma co wiele kombinować.
ODPOWIEDZ