Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig
Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig
Prosze urzytkownikow badz znawcow tego sprzetu o pomoc w optymalnym skonfigurowaniu X Terra 705 . Jak optymalnie skonfigurowac go na : MILITARKE , MONETY PROSZE O PROPOZYCJE NASTAWOW... dzieki z gory.
Re: Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig
I co kolega może napisać w tym temacie po 3 latach?

proscan

proscan
Re: Minelab X Terra 705 Optymalne nastawy, Konfig
Ja mogę dopisać coś do tematu - ustawienia na monety:
1. czułość max czyli 30 (lub max ile da się w danych warunkach)
2. dyskryminacja - tylko wyłączyć wartości ujemne, koniecznie dopuszczać sygnały z górnej skali (domyślnie kanał dyskryminacji 1 najczęściej używany ma wyłączony 1-2 górne segmenty a to błąd)
3. filtr: 0
4. dźwięki 4 tony (dla mnie najwygodniejsze) i głośność max
5. sygnał wiodący możliwie niski (wartość 3-5)
6. Nie używać ciągłego śledzenia gruntu
Na początek w miejscu gdzie nie ma metali zrobić z automatu dostrojenie do danego gruntu i to chyba wszystko. W tym wykrywaczu nie ma co wiele kombinować.
1. czułość max czyli 30 (lub max ile da się w danych warunkach)
2. dyskryminacja - tylko wyłączyć wartości ujemne, koniecznie dopuszczać sygnały z górnej skali (domyślnie kanał dyskryminacji 1 najczęściej używany ma wyłączony 1-2 górne segmenty a to błąd)
3. filtr: 0
4. dźwięki 4 tony (dla mnie najwygodniejsze) i głośność max
5. sygnał wiodący możliwie niski (wartość 3-5)
6. Nie używać ciągłego śledzenia gruntu
Na początek w miejscu gdzie nie ma metali zrobić z automatu dostrojenie do danego gruntu i to chyba wszystko. W tym wykrywaczu nie ma co wiele kombinować.