jak "działa" i co daje sygnał wiodący?
jak "działa" i co daje sygnał wiodący?
Witam.pytanie jak w temacie.w jednych wykrywaczach sygnał wiodący ustawia się na progu słyszalności w innych nic takiego się nie ustawia.na czym polega ta funkcja?i co to jest ten sygnał wiodący?
Re: jak "działa" i co daje sygnał wiodący?
Czy ustawienie sygnału wiodącego na najniższym słyszalnym progu służy do ustawiania największej czułości wykrywacza w danych warunkach glebowych?(precyzyjniejsza praca wykrywacza niż takiego bez możliwości ustawienia sygnału wiodącego?) i czy jak mi tłumaczył to pan ze znanego sklepu w warszawie jest tak że jeśli pod sondą będzie żelazo to sygnał zanika a jeśli kolor to staje się mocniejszy?dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
Re: jak "działa" i co daje sygnał wiodący?
Proszę zapoznać się z tym wątkiem i ewentualnie go kontynuować:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=428
proscan
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=428
proscan