porównanie fisher cz 7a z cewką 8 i 10" do teknetiksa o
-
andrzej061175
- Posty: 23
- Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm
porównanie fisher cz 7a z cewką 8 i 10" do teknetiksa o
Jak sie ma fisher cz 7a z cewką 8 i 10 cali do teknetiksa omegi na kolorek,który lepszy
Re: porównanie fisher cz 7a z cewką 8 i 10" do teknetiksa o
Zasięgi CZ można sobie zobaczyć choćby tutaj: http://wwwdark.w.interia.pl/testy.htm#fh7 i w raporcie "Zmagania Tytanów" na mojej stronie.
Zasięgami Omegi tutaj chwali się kolega Kaaktus:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 0&start=30
W przeciwieństwie do powyższego, zachęcam też do lektury artykułów w Odkrywcy (na temat zarówno CZ jak i Omegi). Oczywiście o ile umie się czytać, w co w przypadku niektórych osób wypowiadających się w w wątku jw mam prawo wątpić.
proscan
Zasięgami Omegi tutaj chwali się kolega Kaaktus:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 0&start=30
W przeciwieństwie do powyższego, zachęcam też do lektury artykułów w Odkrywcy (na temat zarówno CZ jak i Omegi). Oczywiście o ile umie się czytać, w co w przypadku niektórych osób wypowiadających się w w wątku jw mam prawo wątpić.
proscan