podłokietnik xterra

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
sir derek
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:27 pm

podłokietnik xterra

Post autor: sir derek »

witam
mam problem, pękł mi podłokietnik w terze, czy ktoś może zna patent na naprawe?
dzięki za wszelkie sugestie
pozdr
sir derek
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: podłokietnik xterra

Post autor: Zapytanie_email »

Witam,
zagubiłem gdzieś podłokietnik do wykrywacza X-Terra 70. Czy ma Pan jakiś pomysł co mógłbym zrobić w tej sytuacji? Czy byłby pan w stanie sprowadzić tę część, czy dałoby sie może ją jakoś dosztukować? Proszę o poradę.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: podłokietnik xterra

Post autor: ProScan »

W przypadku braku podłokietnika należy go kupić w serwisie. Ja serwisu Minelaba nie prowadzę od dłuższego czasu.

Jeśli podłokietnik jest pęknięty - co się przydarzyło Derekowi - to patrz punkt pierwszy.

Wszelkie kombinacje, naprawy, dorabianie, sztukowanie w przypadku Minelaba tylko we własnym zakresie.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: podłokietnik xterra

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:W przypadku braku podłokietnika należy go kupić w serwisie.
Wbrew pozorom to nie jest takie proste. Ja czekałem ze 2 miesiące na podłokietnik do XT i niestety nasz słynny serwis nie potrafił sprowadzić takiej części.

ProScan pisze:Wszelkie kombinacje, naprawy, dorabianie, sztukowanie w przypadku Minelaba tylko we własnym zakresie.

Poradziłem sobie z problemem w taki sposób:

Obrazek Obrazek Obrazek

Podłokietnik zakupiony na A...o za 43zł, wymagał lekkiej modyfikacji przy montażu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: podłokietnik xterra

Post autor: ProScan »

=D>

Można tez skorzystać z mojej oferty: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2126

:pa

proscan
ODPOWIEDZ