Spectra V3 a V3i - Różnice

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
wawaludzik
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:19 pm

Spectra V3 a V3i - Różnice

Post autor: wawaludzik »

Witam!
Po czterech latach z XLT zachorowałem na Spectrę :D . Rozważam zakup używango sprzętu, ale nie znam dokładnych różnic pomiędzy V3 a V3i. Gdzieś w sieci znalazłem info, że różnica polega tylko na okrojeniu fabrycznych programów i dodatkowymi językami. Czy poza tym są jakieś zmiany, które uzasdniają poszukiwania na rynku V3i? Prośba o rzetelną informcję.

pzdr!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra V3 a V3i - Różnice

Post autor: ProScan »

Nowe:

* Language
* Loop Selection
* On-Board Quick Reference Guide
* Stereo Mixed Mode Audio
* Soil Type Select
* Prospecting Scan
* Polar-Plot Vector Analysis
* Status Bar Mode Indicator

Usunięto natomiast możliwość wymiany nastaw poprzez komunikację bezprzewodową. Nie ma tez informacji o sugerowanej nastawie Rx Gain. I może coś jeszcze, ale nie pamiętam w tej chwili.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ