Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
-
tommygun1939
- Posty: 18
- Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm
Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Witam. Tak jak w temacie. Chodzi mi o ustawienia typowe pod monetki. Dziękuję z góry za rady. Pozdrawiam. tommygun1939
Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Notch całkowicie na lewo i nigdy go nawet nie dotykać.
Dyskryminację także najniżej jak się da. Proponuję zacząć od zera, bo przy minimum dyskryminuje drobne żelazo.
proscan
Dyskryminację także najniżej jak się da. Proponuję zacząć od zera, bo przy minimum dyskryminuje drobne żelazo.
proscan
-
tommygun1939
- Posty: 18
- Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm
Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Dziękuje Panie Proscanie za szybką odpowiedź. A tak przy okazji to na jakich ustawieniach na przłącznikach Tone ID i Noise cancel jest najlepiej? Pozdrawiam.
Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite
Tone ID
Wg upodobań.
Noise cancel
To zależy od zewnętrznych zakłóceń. Należy pozostawić tą nastawę, przy której zakłócenia są najmniejsze.
proscan