Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
tommygun1939
Posty: 18
Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm

Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Post autor: tommygun1939 »

Witam. Tak jak w temacie. Chodzi mi o ustawienia typowe pod monetki. Dziękuję z góry za rady. Pozdrawiam. tommygun1939
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Post autor: ProScan »

Notch całkowicie na lewo i nigdy go nawet nie dotykać.

Dyskryminację także najniżej jak się da. Proponuję zacząć od zera, bo przy minimum dyskryminuje drobne żelazo.

:pa

proscan
tommygun1939
Posty: 18
Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm

Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Post autor: tommygun1939 »

Dziękuje Panie Proscanie za szybką odpowiedź. A tak przy okazji to na jakich ustawieniach na przłącznikach Tone ID i Noise cancel jest najlepiej? Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jak ustawić notch i dyskryminacje w Minelab Sovereign Elite

Post autor: ProScan »

Tone ID


Wg upodobań.

Noise cancel


To zależy od zewnętrznych zakłóceń. Należy pozostawić tą nastawę, przy której zakłócenia są najmniejsze.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ