Klawiatura Xterra

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Klawiatura Xterra

Post autor: ProScan »

W tym tygodniu dostałem dwa zapytania odnośnie klawiatur Xterra:

Witam proszę napisać ile będzie kosztować wymiana przycisku w wykrywaczu X-terra 30 przycisk Pinpoint bo nie działa wogólę a cały wykrywacz jest sprawny prosze napisać cenę i ile będzie czau Pan potrzebował na naprawę od odebrania przesyłki czy np. 2 dni czy tydzień prosze napisać


oraz
Witam.
Mam do Państwa następujące pytanie. Czy posiadacie Państwo ( względnie czy jest osiągalna ) klawiatura do Minelaba X-Terra 70? Czy ewentualnie jest możliwość z Państwa strony naprawienia usterki?
Początkowo przyciski klawiatury "zamieniły się" funkcjami, po chwili detektor zaczął się wyłączać. Gdy udało mi się go uruchomić ponownie ustąpiły przerwy w pracy, ale okazało się,że większość przycisków nie funkcjonuje.

Zapytam także, jaki jest ewentualnie koszt z wymianą.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.


Na oba pytania odpowiedź (moja i Krissa) jest tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Klawiatura Xterra

Post autor: Zapytanie_email »

Witam,
Proszę odpowiedzieć mi na pytanie czy do wykrywacza Minelab X-Terra 70 można zamontować panel przedni od X-Terry 705. Czy panel ten nie wprowadzi żadnych błędów do X-Terry 70.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Klawiatura Xterra

Post autor: ProScan »

Odpowiem krótko: nie wiem.

Mogę przypuszczać, że będzie działać i nic się nie stanie, ale pewności nie mam.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Klawiatura Xterra

Post autor: KrisssK »

w X705 jest przycisk podświetlenia LCD. Trzeba by sprawdzić czy taśma łącząca panel z elektroniką ma tyle samo ścieżek w obu modelach. Bo może nie pasować do złącza.
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Klawiatura Xterra

Post autor: Zapytanie_email »

Witam,
Czy zmieniło się coś z dostępnością części do Minelabów? Posiadam x-terra 70 i w ostatnim czasie mam coraz większe problemy z przyciskami, szczególnie z pinpointem. Na razie działa ale komfort pracy jest fatalny. Dało by radę to naprawić? Jeśli tak to jaki był by orientacyjny koszt wymiany panela? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam,
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Klawiatura Xterra

Post autor: ProScan »

Zmieniło się tylko tyle, że tego typu pytania bardziej mnie drażnią, niż kiedyś. Nie rozumiem dlaczego nikt nie pyta u monopolisty i producenta.

Nadal jest aktualne to co zostało napisane w linkach powyżej. Nie wiem czy aktualne jest to, co pisał Kriss.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ