Oprogramowanie Sovereign

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
malyvako
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 25, 2012 5:06 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Post autor: malyvako »

Witam ponownie. Rozebrałem elektornikę i zdaje się, że wszystko jest w porządku kondensatory całe nie powybijane, nie śmierdzi niczym spalonym jest niby ok. Doszedłem do głośniczka i faktycznie piasku było co nie miara. Zaciekawiła mnie wersja "biosu" wykrywacza pisze Sovereign Elit REV.1.1 hm :shock: czemu montowali stare oprogramowanie do GT?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Post autor: ProScan »

GT tak naprawdę ma oprogramowanie ze staruszka The Sovereign z początku lat 90-tych. Reszta to tylko kosmetyka, obudowy, sondy itp.

Wiele funkcji dostępnych było na zworkach, które wybierało się u sprzedawcy (nie odpowiem na szczegółowe pytania w tym temacie).

:pa

proscan
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Post autor: bigi »

czy to oznacza ze w tej wykrywce mozna bylo cos "podciagnac" na zworkach ? nie pytam o szczegoly tylko o ogolne informacje :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Post autor: ProScan »

Nie. Nic do podciągnięcia nie było.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ