Oprogramowanie Sovereign
Re: Oprogramowanie Sovereign
Witam ponownie. Rozebrałem elektornikę i zdaje się, że wszystko jest w porządku kondensatory całe nie powybijane, nie śmierdzi niczym spalonym jest niby ok. Doszedłem do głośniczka i faktycznie piasku było co nie miara. Zaciekawiła mnie wersja "biosu" wykrywacza pisze Sovereign Elit REV.1.1 hm
czemu montowali stare oprogramowanie do GT?
Re: Oprogramowanie Sovereign
GT tak naprawdę ma oprogramowanie ze staruszka The Sovereign z początku lat 90-tych. Reszta to tylko kosmetyka, obudowy, sondy itp.
Wiele funkcji dostępnych było na zworkach, które wybierało się u sprzedawcy (nie odpowiem na szczegółowe pytania w tym temacie).
proscan
Wiele funkcji dostępnych było na zworkach, które wybierało się u sprzedawcy (nie odpowiem na szczegółowe pytania w tym temacie).
proscan
Re: Oprogramowanie Sovereign
czy to oznacza ze w tej wykrywce mozna bylo cos "podciagnac" na zworkach ? nie pytam o szczegoly tylko o ogolne informacje 
Re: Oprogramowanie Sovereign
Nie. Nic do podciągnięcia nie było.
proscan
proscan