Witam,
mam na oku ten sprzęcik i tu kilka pytań:
1. Jakie są zasięgi tego sprzętu?
2. Czy istnieje możliwość "wycinania - wydyskryminowania" konkretnych przedmiotów np, łusek tak jak bodajże w DFX?
pozdro
Jadzia
Whites Quantum II
Re: Whites Quantum II
Witam,
Dla tego modelu zasięgów nie znam. Będą zapewne niższe niż dla wesji XT (bo mniejsza sonda): http://wwwdark.w.interia.pl/testy.htm#whqxt
Co do dyskryminacji, to w Q II jest tylko 8 kategorii, więc takiej swobody jak w DFX (190 kategorii) oczywiście nie ma.
proscan
Dla tego modelu zasięgów nie znam. Będą zapewne niższe niż dla wesji XT (bo mniejsza sonda): http://wwwdark.w.interia.pl/testy.htm#whqxt
Co do dyskryminacji, to w Q II jest tylko 8 kategorii, więc takiej swobody jak w DFX (190 kategorii) oczywiście nie ma.
proscan
Re: Whites Quantum II
Po drodze do wymienionego wyżej kupiłbym - ale ....ile..
Dzięki za szybkośc... - na wschodzie też pada.
Pozdrawiam
Dzięki za szybkośc... - na wschodzie też pada.
Pozdrawiam
Re: Whites Quantum II
Tutaj zamieszczam stosowny, pomocny dokument o wykrywaczach serii Quantum.
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Whites Quantum II
witam mam pytanie czy jest opcja aktualizacji quantum2 softu 1.1 na v1.2
Re: Whites Quantum II
Nawet nie wiem czy taka wersja istnieje. Jeśli tak, to zmiana wymagałaby wymiany procesora. Ja na pewno nie podejmowałbym się sprowadzania tego z zagranicy (i to raczej z USA, a nie z filii w Szkocji).
A Pan wie czym się różnią te wersje, czy tylko szuka Pan dziury w całym?

proscan
A Pan wie czym się różnią te wersje, czy tylko szuka Pan dziury w całym?

proscan